Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bazı işleri veya konuları komplike şekilde değil, basitçe ele almakta fayda var. Eleştirileri dozunda yapmamak sorun yaratabilme potansiyeli taşırken, hafif uyarılar veya zarif eleştiriler karşınızdaki kişileri belli konulara ya da işlere farklı şekilde yaklaşmaları için motive edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2023)
Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor. Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde, sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
İŞ hayatınızda şansınız açılıyor. Ancak, duygusal anlamda büyük sıkıntı içindesiniz. Yapmanız gereken, terazinin dengelerini eşitleyebilmek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bugün eşinizle karşılıklı yapacağınız fedakârlıklar güne damgasını vurabilir. Birbirinizden beklentiniz yüksek. Ancak size düşen tarafı gocunmadan yaparsanız aranızdaki bağın çözülen kısmını tamir etme şansınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
İş hayatınızda oldukça verimli dönemler geçirdiniz. Kendinizi gösterdiğiniz son dönemi ödülü yeni görevler olarak karşınıza çıkmakta. Bu günlerde daha fazla organize olunması gereken işler ve eve ait uğraşlar sizi meşgul edecek. Diğer yandan arkadaşlarla bir arada olmanızı sağlayan gelişmeler var. Hiç olmadığınız kadar sosyal ve dışadönük etkilerle bir aradasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2023)
Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmiş gibi. Yakın bir zamandan beri iş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak. Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bugün önemli konularda tarzınızı kontrol altına almalısınız. Sağlığınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed