Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Rüyalarınızda gördüğünüz değil güncel yaşam içinde hissettiklerinizin doğru çıkması sizi biraz ürkütebilir. Fakat bu yeteneğinizin olumlu kullanılması ile isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Kendi hayatınızı idare ettiğiniz gibi başkalarının hayatındaki boşlukları da dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar adeta siz olmadan yapamaz duruma gelmişler. Zaman bu durumun baskısını üzerinizde hissetseniz de yapınızı değiştiremiyorsunuz. Ortamınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. En iyisi bir tatile çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
AŞK: Kendinizi bazen budünyanın insanı değilmiş gibigörerek sevdiğinizle aranızdasorun yaratmaktasınız. İçaleminizde duyarlı ama dışavurmayan yapıdasınız. Sevdiğinizkişi sizden hoşnut değil.İŞ: Kişiliğiniz sizi son derece hareketli yaşamauyumlu olmaya sürüklüyor. Enerjiniz fazla oluncaişinize sarılarak aksaklıkları tamamlıyorsunuz.SAĞLIK: İşinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza vesevdiğinize de gösterin yoksa başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bugün duygularınız sıra dışı gelişiyor. Satın alma konusunda çılgın bir alışveriş tablosuyla ortaya çıkabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız olayların ortasında kalmak istemiyorsanız mantıklı davranın. Finans konularıyla ilgili takip gerektiren işlerle gündeme geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Başkaları ile ortak hareket ettiğiniz temalarda değişiklik yapabilirsiniz. Zira yeni organizasyonlarda yer almanız yeni sorumluluklar getirmekte. Destek görmenizin yanı sıra, sosyal ilişkilerinizi genişleteceğiniz fırsatlar var. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yaratıcı konularda aradığınız değişim ise size farklı konular üzerinden ilerleme şansı veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Yeni umutlara yönelimler söz konusu. Tahsilat sorunlarını, iş yaşamı deneyimlerinizle çelebice karşılıyorsunuz. Bazı görüşmelerde iyimserliği geri planda tutmak yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Parasal konularda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve aşırı gereksiz harcamalarda bulunuyorsunuz. Lükse kaçan zevklerinizden biraz vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen, çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa, bunu biriyle paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed