Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bir dönemin başlangıcındasınız. İlginizi bekleyen alanlarda fark yaratmak için çalışmaları hızlandırın. Hayal gücünüzü zorlayacak yollarda ilerleyebilir, yeni şeyler deneyebilirsiniz. Bilgi ve tecrübesini paylaşan kişilerle iletişim halinde olmanın faydasını görebilirsiniz. İkili ilişkileriniz güçleniyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kısa gezintiler genel motivasyonunuzu arttıracak. Aile içinde, fazla dert etmemeniz gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Çok kendinize dönük biri olarak da betimlenmenizi, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlış yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
AŞK: Son günlerdepartnerinize adeta hizmetçigibi davranıyorsunuz.Böyle devam ederseniz okullanıldığını düşünebilir.Hayatınızı yoluna koyun.PARA: Parasal açıdanbugünlerde arzularınıza kavuşmuşdurumda hissetmiyorsunuz. Ancak ciddibir maddi probleminiz de yok.SAĞLIK: Keyfiniz de yerinde olduğu içinsağlığınızla alakalı bir probleminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Yaptığınız işi geliştirmek için biraz sermayeye ihtiyaç var bu aralar. Risk almanız gerekmiyor. Hatta almayın daha iyi. Gün içinde karşılaştığınız ve cesaret bulmanıza neden olan bazı kişiler bunu sağlayacak zaten. Ancak biraz dikkatli olun. İşe ortak olmaya niyetlenebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Güne biraz dalgın başlayabilirsiniz. Geçmişe yönelik meseleler üzerinde düşünme eğiliminde olabilirsiniz. Neyse ki öğlen saatleri üstünüzdeki ağır havadan sıyrılacak daha iyimser olacaksınız. Geçmişten çıkardığınız dersler sayesinde ilişkilerinizde daha yapıcı adımlar atabilecek, kendinizi geliştirmeye odaklanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Başarılarınız uzun zaman sürecek gibi görünüyor. Bugünlerde çok sevineceğiniz bir görüşme isteği alacaksınız. Bu görüşme, sizi gerginlik olarak yaşadığınız bir sorundan kurtarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bazen verdiğiniz ani kararlar başınızı derde sokuyor. Bu günlerde doğrulardan çok yanlış kararlara yatkınsınız. Her adımda bir kez daha düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed