Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Egoistlikten uzak kalmanız çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir ve amaca giden yolları aramanız ve bazı süprizler hazırlamanız yararınıza olur. Hedeflerinizin sabit fikir halina dönüşmemesi gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Bugün sizin için oldukça yorucu ve hareketli bir gün olacak. Özellikle alacağınız bir haberden sonra yapacağınız yolculuk sizi çok yoracak. Gün içinde bazı ufak tefek tartışmalar yaşayabilir, tanımadığınız insanlarla istemediğiniz konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru işlerinizi halletmenin rahatlığını yaşayacak ve sevdiklerinizle zaman geçierceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Bekarlar evlilik teklifi alabilir. Ancak hemen cevap veremeyecekler. Kan dolaşımınızla ilgili sorunlar olabilir. Test yaptırmanız faydalı olacaktır. Özgür ve yalnız başınıza çalışmak istiyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınızı kırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Sevdiğiniz ve güven duyduğunuz bir arkadaşınızla konuşurken isteseniz de yeteri kadar açık olamayabilirsiniz bugün. Kelimeler dilinizin ucuna gelip dökülemeyecek sanki. Belki de biraz daha mesafeli kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Sizi harekete geçiren konular hayatınıza giriyor. Yeni düşünceler edindiğiniz, kendinizi geliştirmekte kararlı olduğunuz söylenebilir. Eğitsel çalışmalarınızı yeniden düzenlediğiniz bu dönem yüklü bir gündeminiz var. Kısa yolculukların getirdiği fırsatlar yanında, farklı görüşlere yakın olmalısınız. Yaratıcı fikirler size başkalarını etkileme şansı verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Günün ilk yarısı disiplinli olarak çalışmaya fırsat bulacaksınız ancak bir hata yapma şansınız yüksek olacağından yeni bir girişimde bulunmamanız daha doğru olacaktır. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi çok daha enerjik hissetmenize ve iletişimlerinizde artış olmasına rağmen bazı kararlar almanın eşiğinde olmanız üzerinizde gerginlik oluşturabilecektir. Yeni bir anlaşma yapacaksanız özellikle çok dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Bu konuma çok çalışarak geldiniz ve bunu korumak için yoğun çabalar harcıyorsunuz. Harcamalarınızı artık eskisi kadar kontrol etmeniz gerekmiyor, rahatça alışverişe çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed