Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugün bir topluluk içerisinde bulunabilir ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Fakat sizin üzerinizdeki memnuniyetsizliğin sebebini karşı taraf kendi üzerine alınabilir. Sizler haklı olabilirsiniz. Belki günlük işleriniz ve koşuşturmalarınız arasında ruhsal dinlenmeye yeteri kadar zaman ayıramadınız. Yine de bu durumu lehinize çevirmeyi bilmeli ve sosyal ortamda çok fazla hoşnutsuzluk sergilememelisiniz. Aslında farkında olmasanız da bu gibi dost toplantıları sizlere kendinizi iyi hissettirecek yaşamın günlük koşuşturmalarından bir nebze olsun kurtaracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugünlerde bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekleyeceksiniz. Sizin değer yargılarınızdan fazlaca etkilenen bir dostla özel, hassas bir konuda görüş alışverişleriniz olabilir. Prensip insanısınız. Onlardan ödün vermemek, neredeyse temel şiarınız. Bu ilkelerin gerçekçiliği konusundaki inancınız, sizi inatçı tavırlara sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Asabi ve bir o kadar yorgunsunuz. Güçlü egolarınızı bir türlü kontrol etmeyi öğrenemediniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Duygusal beraberliğinizi ilgilendiren bir konuda hatalı adım atmak üzeresiniz. Sizi ırarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Son pişmanlık fayda etmeyebilir. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir toplayacak, güven kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Sizi kısıtlayan ve karşınıza engeller çıkaran gelişmelere dikkat. Adımlarınızı temkinli atmalı, acele ile hareket etmemelisiniz. Geçmişle ilgili karmaşaların yeniden gündeme gelmesi ile şansızlıklar tekrarlayabilir. Elde olmayan koşulları kabullenmekte yarar var. Kardeşlerle ilgili sorunlarınızı aşacak,eskisinden daha tutarlı bir yaklaşım içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugün iş hayatınızda acele kararlar almak durumunda kalacaksınız. Bu da sizin mizacınıza uymadığı için heyecanlanacaksınız. İşyerinizdeki yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyeceksiniz. Telaşlı başlayan iş gününüz akşana doğru sakinleşecek ve herşey yerli yerine oturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi. Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Son günlerde çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Son zamanlarda farkında olmadan bazı düşmanlar edinmişsiniz. Duygusal olarak yıpranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed