Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugün karşı cinsle aranızda duygusal yakınlaşmalar ya da yeni arkadaşlıklar geliştirmeye uygun bir gününüzdesiniz. Ancak bu ilişkilerin uzun süreli olmayacağını ve ciddi seviyelere gelmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Duygusal hayatınız da bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz. Alacağınız bazı kararlarla hayatınıza ciddi bir yön verebilirsiniz. Ailenizden ya da evliyseniz eşinizden kaynaklanan bazı sıkıntılarınız olabilir. Gerek özel hayatınızda, gerekse iş ilişkilerinizde sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkündür. Bugün hemen her konuda aşırılıklar içinde olabilirsiniz. Yemek ve içki konusunda kontrolsüz davranışlarınız olabilir. Bugün midenizle ilgili bazı sorunlar karşınıza çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugün duygularınızla değil, mantığınızı ön plana çıkartarak hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal durumunuzda olduğu gibi düşüncelerinizde de bazı değişimler olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde çok dikkatli olmalısınız. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
AŞK: Partnerinizle tartıştığınızdabiraz alttan almanız gerekiyor.Sürekli olarak ben haklıyım yarışıiçerisindesiniz. Böyle bir yerevaramazsınız. Sadece onunsizden uzaklaşmasına nedenolabilirsiniz. Uyumlu davranın.PARA: Bugünlerde iş yerinizde çok fazla olumsuzdüşünmeye başladınız. Değer verdiğiniz insanlarıgözden çıkaracak bir hal almaya başladınız.SAĞLIK: Yalnız çıkılacak bir tatile ihtiyacınız var.Yalnız kalmanız kesinlikle sizin için gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Hayatınızdaki bazı kişiler hakkında kendi kendinizi kandırıyor olabilirsiniz. İyi olduğunu düşündüğünüz birinin aslında size o kadar faydası dokunmuyor olabilir. Ya da sizi kızdıran birinin manevi desteğini görmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
İşte daha somut planlar yapmalı, kariyer hayatınızda süregelen gelişmeleri izlemelisiniz. Yeni sorumluluklar aldığınız bu dönem akıcı şartları yönetecek durumdasınız. Daha çok zihinsel çalışma yapabilir, işle ilgili toplantılarınızı organize edebilirsiniz. İşe ait kon ularda yeni teknikler ve yaratıcı düşüncelerle ilerlemek, etkin olmak mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Parasal konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz. Mantık hataları yapabilirsiniz ve para keybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugünlerde bir ilişkinizde bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed