Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Kendinize güvenip atacağınız her adım finansal anlamda sizi ileriye götürecek ve yaşam kalitenizi olumlu yönde arttıracaktır. Sizler cesaretinizi toplayabildiğiniz sürece birçok işi başarabileceğine inanan bir o kadar disiplinli ve özgüvenli çalışan bireylersiniz. Fakat karar verme noktasında da aşırı titiz davrandığınız için bazı fırsatları göremiyor olabilirsiniz. Bugünlerde yaşayacağınız iletişim trafiği cesaretinizi toplama noktasında oldukça yararlı olacaktır. Güvendiğiniz kişilerden alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi hissediyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ekim 2022)
İsteklerinizi gerçekleştirmede hiç bir engel tanımıyorsunuz. Gelecekle ilgili çok güzel planlarınız var. Uygun koşulları oluşturmanız zaman alabilir. Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Yol durumunun uygun olması halinde, görmediğiniz, bilmediğiniz bir yere gitmek sizi heyecanlandıracak. Üstelik bu yolculuğun ucunda maddi bir kazanç da söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
İçsel dürtüleriniz ve tahminleriniz bile parayı size çekiyor. Bu konuda oldukça şanslısınız ancak diğer konularda şansınızı koruyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Merhametinizi göstermekten çekinmeyin. Buna ihtiyaç duyulan olaylar yaşayabilirsiniz. Anlayışlı ve duyarlı olmanızla birçok soruna çözüm getirebilirsiniz. Tek başına ben ne yapabilirim diye düşünmeyin. İyilik yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Karşıtlıkların daha belirgin hale geldiği bir gündesiniz. Rakiplerinizin niyetlerini ve planlarını kolayca fark edip lehinize kullanabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalara dair daha toleranslı olmanızda fayda var. Uzlaşmazlıkları büyütmekten sakınmalısınız. İşe dair konularda yeni dengeler ve yeni kararlar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Sakin ve durgun bir iş günü geçireceksiniz. Günlerdir yoğun giden iş temponuzda bundan sonra bir düşü olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız. Hafta sonuna rahat gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Parasal konularda şanslı bir dönemdesiniz. Beklemediğiniz paralar elde edebilir. Bu paraları yatırımlarınızda kullanarak kar elde edebilirsiniz. Bu şanslı günlerinizi iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Hesapta olmayan gelişmeler günlük yaşamınızı aniden değiştirebilir. Bugün, duygusal hareket etmemekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed