Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Maddi gelirlerinizi, maddi durumunuzu, yatırımlarınızı ya da en fazla enerjinizi alan işleri ilgilendiren konular ön planda. Olaylara iyimser yaklaşmalı ve dengenizi korumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Eylül 2013)
Sizi korkutan bir sağlık şikayetinizin çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Eylül 2013)
Su grubu olan burçlarla aranız bozulabilir. Özellikle Yengeç burcu dostunuz kırıcı sözler söyleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Eylül 2013)
Pratik ve hızlıca bitecek işlere vakit ayıracağınız bir gün planlayın. Çetrefilli ve uzayan işler birlikte günü geçirdiğiniz , işi paylaştığınız insanların da ilgisini dağıtabilir. Kısa süreli konsantrasyon şansınız var bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Pek çok yeni konu hayatınıza girmekte. Uzaklarla ilgili konuların yerini iş hayatının getirdiği sorumluluklar almakta. Daha fazla organize olmanız gereken işler, tamamlanması zorunlu uğraşlar sizi esnek olmaya itecektir. İşinizde üstlerinizle ilişkilerinizi geliştirmek yönünde adımlar atabilirsiniz. İşten gelebilecek maddi kaynaklar size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Eylül 2013)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Eylül 2013)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Eylül 2013)
Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Eylül 2013)
Sevdiğiniz yaşlıca birinin hastalık haberi şu günlerde kulağınıza gelebilir. Uzun sürecek bir yolculuk yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed