Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zaman da çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi sizi yanıltmasına izin vermemeli ve bu tür güçlerinizi zarar görebileceğiniz ortamlardan kullanmaktan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Bugün duygularınızla değil, mantığınızı ön plana çıkartarak hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal durumunuzda olduğu gibi düşüncelerinizde de bazı değişimler olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde çok dikkatli olmalısınız. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
AŞK: Gelenek ve göreneklerinizederinden bağlısınız. İlişkinizolmasına rağmen ailebireylerinize belli etmekistemiyorsunuz. Kendinizi olduğugibi kabullendirirsenizpartneriniz size güven duyacaktır.İŞ: Ani değişimler iş yerinizde sizi rahatsız edebilir.Ancak ben merkezci davranmasanız iyi edersiniz.Sahip olduğunuz şeyleri bir anda köklü değişimadı altında yok edebilirsiniz. Fedakarlık yapın.SAĞLIK: Kendinizi üzüyorsunuz. Rahatlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Sağlık sorunları ihmale gelmez. Tedavi olmayı tercih etmeniz, ileride tehlike arz edecek faktörlerin ortadan kalkmasına neden olacaktır. Ticari faaliyetlerde oluşan durağanlık yerini harekete ve kazanca bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Düzen sağlanması gereken koşullar üzerinde duracaksınız. Aynı zamanda bugün kendinizi geliştireceğiniz yeni temalarla ilgilenebilirsiniz. Ustalaşmanız gereken her işe yoğun bir konsantrasyon söz konusu. Bu dönem çabalarınızın görünür olmayacağını bilmelisiniz. İşten gelebilecek kazançlarda yeni şanslar elde edebileceğinizi bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Birkaç gün içinde umutlarınız artacak. Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz yeniden filiz verebilir. Çalıştığınız yerde dostluk gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bir konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Daha kararlı olmanız gereken bir çelişkinizde biraz duygusallık içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed