Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yalnız kalmak ihtiyacı duyuyorsunuz ve bir süre kendinizi herşeyden çekmek istiyorsunuz. Son zamanlarda artık kendiniz gibi olamamaya başladınız. Kendinize ait fikirler sunamıyor gizli gizli çevrenizdeki insanların yaşayışlarını taklit etmeye çalışıyorsunuz. Bu da sağlıklı bir davranış değil. Eski halinize dönmek için çaba gösterin ve bir süre dinlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Bu kadar yoğun sevgiyle karşınızdaki kişiyi ürkütebilirsiniz. Onu fazla sorgulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bu aralar kendinizi ifade etmek konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Her şeyi birkaç kez izah etmek zorunda kalıyorsanız isyan etmek yerine “acaba başka türlü anlatabilirmiyim” diye düşünün. Sabırlı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayata çok daha esnek bakıyorsunuz. Sizi iyimser kılan gelişmelerle çok şey kazanabilirsiniz. Yeni bağlantılar kuracağınız bu dönem hayatınıza yabancılar girecektir. Başkalarının düşünceleri ekseninde bakış açınızı yenileme şansınız var. Eğitsel çalışmalarınıza daha geniş bir açıdan bakmanız halinde başarılı olmanız hiç zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye, bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz. İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, onun düşüncelerini değiştirebilir. Dediğim dedik tavırlarınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu konuma çok çalışarak geldiniz ve bunu korumak için yoğun çabalar harcıyorsunuz. Harcamalarınızı artık eskisi kadar kontrol etmeniz gerekmiyor, rahatça alışverişe çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bazı gelişmelerde, geleceğe dönük umutlar var. Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız çok yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed