Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
‘’O’’ büyük girişimde bulunmanız yüksek güven gerektiriyor gerçekten de. Ama, kendinizi asla olmayacağına inandırmak yerine, nasıl olacağına odaklamanız daha doğru olur. Sizinle aynı amaçlara sahip ciddi kişilelerle bir araya gelebilirsiniz. Alt yapısı olmayan yatırımlardan veya size ihtiyacınız olmayan şeyler satmaya çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Güvenilir kişilerle olmaya ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Yoğun bir çalışma temposu içindesiniz. Ev içi yeni düzenlemeler tasarlıyor bir yandan da günlük işlerinizi yoluna koymaya çalışıyorsunuz. Alacağınız bazı haberler yüzünden duygularınızı denetim altına almakta zorlanacaksınız. Bazı endişelerinizi aile büyüklerinize yansıtacaksınız ve onların ilgisiz tavırlarını da yanlış yorumlayacaksınız. Bu da sizde gerilim yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İlgilenmeniz gereken konularla ilgileneceksiniz. Gününüz sadece sorunlu konularla ilgilenmekle geçecek. Yorgunluk gün sonunda hissedilir olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Duygusal ilişkide aranızdaki saygı ve sevgi iyice yok olmuş. Önünüzü daha net görmek zorundasınız. Bu nedenle sorumluluklarınızı da düşünerek bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmak size düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Bir dizi değişlikle güne başlıyorsunuz. Tek başına hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Alacağınız öneriler karşısında akılcı bir yol izlemelisiniz. Dünden bu yana sizi düşündüren ortaklıklar konusu gündemini korurken, fikir birliği içinde olmanız yararınıza. Yakın ilişkilerde yaşadığınız akıcılık olumlu zamanlar geçirmenizi sağlamakta ve sizi iyimser kılmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye, bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz. İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Parasal açıdan oldukça rahay durumdasınız. Borcunuz olan kişiler sıkıştırıyor. Bunu sıkınıtısını üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz. Borçlarınızı ödeyebilmke için finansal kaynak arayışı içerisinde olcağınız birgün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Bütün olumlu özelliklerinizi üzerinizde taşımanız gereken, oldukça yaşamsal görüşmeler söz konusu. Gelecek kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed