Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Kasım 2013)
İlerleme sağlamak istediğiniz konularda başarılı olmak için çok çalışıyorsunuz. Hedefinizi belirlerken, birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle ortak proje ve planlar yapabilirsiniz. Romantik ilişkiler veya iş birlikleri söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Kasım 2013)
Stresten kurtulmak için bir tatil tam ihtiyacınız olan şey. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Fiziksel sağlık bugün sizin ruhsal sağlığınızda önemli rol oynuyor. Bu rahatlama genel performansınızı değiştirecek. Akşam üzeri ziyaretinize gelen arkadaşlarınız neşenizi ikiye katlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Kasım 2013)
Sizi seven insanları kırıyorsunuz ve hiç mantıklı davranmıyorsunuz. Bunun farkında da değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Kasım 2013)
Sabah rehavetinden silkelendiktensonra çalışkanlığınız üzerinizdeolacak bugün. “Beni yorar”dediğiniz işlerden verim almaşansınız fazla. Biraz kendinizeodaklanın. Yaptıklarınız bu kezbaşkasına değil size hizmet etsin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Kasım 2013)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Kasım 2013)
İş yerinizde bugün bazı iletişim sorunları yaşayabilir ve yanlış anlamadan kaynaklanan hatalar yapabilirsiniz. Akşama doğru bu sorunları ortadan kaldırmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Kasım 2013)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Kasım 2013)
Maddi konularda bazı kararlar alacağınız ve bu kararları uygulamak için yakınlarınızdan yardım görebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün parasal konularda harekete geçmekte geç kalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Kasım 2013)
Sağlık konularına özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Bugün özellikle midenizle ilgili bir sorun sizi rahatsız edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142280 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed