Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
İş hayatınızı karıştıracak ve sizi zor duruma düşürebilecek dedikodular olabilir. Dost bildiğiniz kimselere fazla güvenmeyin. Başkalarıyla birlikte yapılması gereken işlerde yalnız ve yardımsız bırakılabilirsiniz. Çok istediğiniz bir şey gerçekleşir gibi olup, son anda durabilir. Geri çekilmek zorunda kalabilirsiniz. Bununla beraber ilerisi için ümit var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Kısa bir süre önce yaşadığınız bazı olaylar sizi endişelendirdi ama karar veriminizi kolaylaştırdı. Son kararlarınız beklentilerinizden farklı olsa da, bunun şimdilik kaçınılmaz olduğunun farkındasınız. Bu nedenle de aldığınız kararlarla barışıksınız. Şüpheciliğiniz her zaman işinizi kolaylaştırmasa da, bu defa çok işinize yaradı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Kartınız Mesaj... İşlerinizle ilgili detaycı ve hedefleriniz için uğraşan birisiniz. Kartınızın da yazdığı gibi beklediğiniz haberler gelerek kendinizi iyi hissedeceksiniz. Emekleriniz boş değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Sağlık sorunlarınız için doktora görünün Bugün bir gayrimenkulünüz için size pazarlık teklifi haberi gelebilir. Mantıklı hareket ederek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz sizden kaçmaya başlıyor. Onu fazla sıkmadan sebebini öğrenmeye çalışın. Aşk hayatınızdaki durağanlık sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Yakın çevrede başlayan hareketlilik size olumlu yansıyor. Somut düşünceler edindiğiniz bu günlerde çok şey yapabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınıza yönelik akıcı gelişmeler size şans getirici nitelikte olacaktır. Haberleşme ve iletişim konuları yanında, kardeşlerle ilişkilerde pozitif bir dönem. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz kısa yolculuklar önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Geleceğinizin çok parlak olduğunu siz de biliyorsunuz, herkes de farkında. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Maddi konularda çok şanslı bir konumdasınız sevgiliniz size büyük maddi destek sağlıyor. Onun sayesinde çok rahat bir dönem geçirdiniz fakat bu durumun rahatlığını siz yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bir yakınınızın para gereksinimine beklendiği kadar ilgi göstermeyişiniz, çok anlaşılır nedenlere bağlı. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed