Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bazı kişilerin verdiğiniz mesajları aldığını ve ilişkileri bitirme veya pazarlıkları sonlandırma aşamasına geldiklerini düşünebilirsiniz. Biraz umursamaz olmanız durumundaysa ne istediğinizi daha net olarak anlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı kabullenmelerden kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların, şansla doğrudan alakalı olduklarından biraz kuşkuya düşmelisiniz. Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için, bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Duymak istedikleriniz söylenmediğinde agresif olabiliyorsunuz. Size fikir verenlerin kalbini kırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün için seyahatleriniz, deniz aşırı gezileriniz veya iş nedenli de olsa yollarda geçireceğiniz zaman, eğer birileri size eşlik etmişse çok daha akıcı geçecek. Zorunluluktan bile olsa rutinden uzaklaşmak size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün rekabet ve kariyer konularında hareketlilik gözüküyor. Hedeflerinize ulaşma konusunda hayli kararlı ve bir o kadar sabırsız olabilirsiniz. Hızla sonuca ulaşma isteği üstlerinizle aranızda sorun yaratabilir. Sabırlı olmalısınız. Elinize güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak kırıcı ve zorlayıcı tavırları bir kenara bırakmalısınız. Annenize karşı daha yumuşak olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Sevgilinizi şımarttığınızı düşünenler olmasına rağmen, ilişkiniz çevrenizdekilerin takdirini topluyor. Bugün sizi ne kadar sevdiğini belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayın. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Parasal konularda çok dikkatli davranıyorsunuz ve harcamalarınızı kontrollü bir biçimde yapıyorsunuz. Bu sayede yakında çok istediğiniz bir şeyi satın alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün evinize gelecek misafirlere karşı takınacağınız tavır size kıymetli dostlar kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed