Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Ters giden durumlar ya da ortaya çıkan engeller söz konusu olabilir. Bu durumda ekip çalışmasını benimsemek veya ilgili kişilerle ortak plan dahilinde hareket etmek sonuç elde edilmesini sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Ailenize bağlılığınız onları oldukça mutlu ediyor. Yakınlarınızdan birisinin yaşamıyla ilgili bir projeyi hararetle destekliyorsunuz. Sizin desteğinize ihtiyacının farkındasınız. Onun yaşayacağı atılım hepinizi çok sevindirecek. Bugün ailenizle buluşabilir, bu konuda uzun bir sohbet yapabilirsiniz. Sizin söylediklerinizin onlar açısından büyük önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
AŞK: Sevdiğiniz kişi hakkındasize nasihat vermeye kalkıyorlarve sinirleriniz geriliyor. Oysayaşadığınız bir çok olaylara karşıdirenmektesiniz. Uyumu ara sırasağlasınız da anlamadığınızbirçok sorun var aslında.İŞ: Sizi sebatsız sanıyorlar ve işinizden çabukbıktığınız söyleniyor. Oysa iş ortamınız sizin arzuettiğiniz gibi verimli değil. Gün sonuna yakınalacağınız kısmetli haberler içinizi rahatlatacak.SAĞLIK: Arayış içine girerek sinirlerinizi bozdunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Bugün iş arkadaşlarınızın büyük desteğini görebilirsiniz. Özellikle akşama yetiştirmeniz gereken bir işi iş arkadaşlarınız sayesinde bitirecek ve çok rahatlayacaksınız. Onlara nasıl teşekkür edeceğinizi bilemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed