Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Dürüst olunmaması durumunda evde sorunlar yaşanabilir. Tartışmaların büyümeden ve kontrolsüz cümleler sarf edilmeden kapatılmaya çalışılmasında fayda var. Eğitiminizi veya sizin için öğretici olabilecek şeyleri ilgilendiren konulara eğilmenizde ve bilginizi arttırmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bugün güne sağlık sorunlarıyla başlayabilir ve moralinizi bozabilirsiniz. Gün içinde ufak bir ev kazası geçirmeniz olası. Bir arkadaşınızdan beklediğiniz bir haber var. Fakat bu haberin gelmesi biraz gecikecek. Bu durum sinirlerinizi bozabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirerek üzerinizdeki sıkıntıları atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
AŞK: Bugünlerde hastalıkderecesinde tutkun olduğunuzkişiye karşı sert tavırlargöstermeye başladınız.Sevdiğiniz sizin bu edanızdan biranlam çıkaramıyor. Aranıza karakedi girmiş gibi görünüyor.İŞ: Mülk sahibi olabilirsiniz. Ancak muhtaç olankişilere yardım etmeyi de ihmal etmeyecek kadaryüce gönüllüsünüz. İşleriniz bugünlerde tersgidebilir. Sıkıntıları aşabilecek konumdasınız.SAĞLIK: Bilinçsiz hareket etmeyin. Strese gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bozulan iş ortamının ancak masaya yumruğunuzu vurmanızla düzeleceğini unutmayın. Duygusal hayatta fazla gurur ve kıskançlık göstermeniz sevdiğiniz insanla aranızı soğutuyor. Sağlık durumunuz gayet iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bugün kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Beraberlik konusunda sizi zorlayacak yaklaşımlar olabilir. Ancak kafanız isteklerinize dair çok net olacak. Kararlarınızı ertelemek yerine ikna becerinizi kullanacaksınız. Önem verdiğiniz alanlarda daha aktif olabilirsiniz. Bazı imaj değişiklikleri yapmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Sizin üstesinden kolayca gelebileceğiniz bir işi, bir şeyleri kanıtlamak uğruna, işin altında ezilebilecek başka birine devretmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi. Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Son günlerde çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Tartışmalara eğilimlisiniz ve ikili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda gerilimler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed