Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Sıkıldığınız ya da başarısız olduğunuz konularda yapabileceğiniz en etkin şey geri çekilip, başka yollardan gitmeyi denemektir. Elinizdeki bazı imkanlardan çevrenizin faydalanmasına izin vererek önemli artı puanlar kazanmanız olasıdır. Maddi açıdan, varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla bulunacağınız girişimlerden zarar görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, gözünüzün önünde dallanıp budaklanıyor, sorun yumağı haline geliyor. Sizin bu konuyla alakalı, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız var. Bir akraba ilişkinizde size yakınlaşma isteğine soğuk duracaksınız. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olabilirsiniz. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
AŞK: Siz partnerinizi genel olarakinceliyor ve onda sizin yarınızıtamamlayan bir şeylerbuluyorsunuz. Bugün aşkyaşamınıza çok sıkı sarılmakisteseniz de o bir süreliğine uzakyerlere gidebilir.PARA: İş yaşamınızın bugün rekabet ve mücadeleiçinde geçmesi canınızı sıkabilir ama unutmayınsürekli sizin isteklerinize saygı ile eğilecekler.SAĞLIK: Bedensel olarak müsait olmadığınız yükükaldırdığınızda baldırlarınızda ağrı oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Aşk hayatında ciddi değişiklikler gündeme gelebilir. Bu durumun sevdiğinizle aranızda sorun yaratmaması için daha dikkatli olmanız gerekiyor. Mesleğinizle ilgili kayıplar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İşinizdeki sıkıntılar, sizi maddi açıdan sarsabilir. Biraz daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Bugün arkadaş toplantıları ve ortak uğraşlar yönünde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu buluşmalar sayesinde geleceğinizle ilgili kuruntularınız hafifleyecek. Sosyal hayatınız renklenecek. İşe dair konularda mücadele ve çaba gerektiren durumlar var. Projelerinize son şeklini verme ve tamamlama uğraşına girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olabilir. İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilir, eve çok daha moralli dönebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Özel bir harcamanız için yeniden bütçe yapmaya ihtiyacınız var. Bu harcamanızın zorunluluğuna inandığınız için bazı kısıntıları yaparken hiç zorlanmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Bugün kararlarınıza duygusal davranmamalı ve gerekirse yeni girişimler için bir kaç gün daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed