Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Bazı konularda doğru yerde olup olmadığınızı ya da doğru kararlar alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Yeni ay, bu endişelerinizi gidermenize ve önemli bilgiler edinmenize yardım edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Aslan burcunda, yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz heyecan verici gelişmelere açık bir yeni ay var. Yeni ay bireyselliği destekliyor. Dolayısıyla, kendi istek, ihtiyaç ve beğenilerimiz doğrultusunda ilerleme fırsatı bulabiliriz. Kendimize özgür alan yaratma ihtiyacı duyabiliriz. Aynı zamanda, genelde veya yönetici pozisyondaki kişiler bakımından hoş gelişmelere ve sürprizlere açık günlerdeyiz. Yeni başlangıçlar yapmak veya istenilen konularda hızla sonuç alabilmek olasılığı yüksek. Biraz huzurla nefes almaya ne çok ihtiyacımız var. Öyle değil mi? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Bugün, zamana ertelediğiniz konularda sürpriz destekler sizi yeniden hareketlendirebilir. İlkeli yaklaşma isteğinizi abartmanız, bu destekleri riske edebilir. Bir tür rekabet içinde olduğunuz biriyle mantıklı diyaloglar geliştirmek istiyorsunuz. Onun da aynı niyetler içinde olduğuna dair inancınızı yeniden değerlendirmeniz yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
AŞK: Aşk hayatınızda son derececesursunuz. Geçmiştecrübelerinizi yeni partnerinizeanlatmak biraz başınıza belaolabilir gibi görünüyor ancaksevimliliğinizle kısa süredesorunları toparlayacaksınız.PARA: İşinizde oldukça sinir yapmaya başladınız.Son günlerde iş stresiniz yoğun bir şekildehissediliyor. Takım çalışmalarına uygun değilsiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla alakalı bir problem olmamasızaman zaman sizi bile şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Farklılığınızı ve yeteneklerinizi artıkkeşfedin. Sıra dışı özelliklerinizi mesleğinizdesergilemek ya da böyle birişte çalışmak isteğiniz yoğun olacak.Mesai arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizdeki uyumlutavırlarınızla takdir topluyorsunuz. Aile fertlerindenbirinin rahatsızlığıyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu sürerken pek çok alanda yaratıcılığınız öne çıkıyor. Kendinizi daha istikrarlı hissettiğiniz bu dönem önemli başlangıçlar yapıyorsunuz. Ancak ilişkilerden kaynaklanan belirsizliklerin dikkate alınması gerek. Ortaklaşa işler ve sosyal hayatın getirdiği aktiviteler ise yoğunluk kazanmakta. Yeniliklere adapte olmaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2023)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Yaptığınız işlerden keyif alacaksınız ve çevrenizdeki insanların takdirini kazanacaksınız. Oldukça enerjik olacaksınız ve bu enerjinizi olumlu olarak kullanmak için çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için olumlu bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Ay size yeni hevesler, değişiklikler ve hareket ihtiyacı getirmekte. Öne çıkabilirsiniz ama ani kararlardan da kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed