Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Bazı konuların istediğiniz gibi ilerlemediğini veya bazı olayların istediğiniz sonuçları almanızı zorlaştıracağını ya da olumsuz sonuçları olacağını düşünebilirsiniz, ama olayları yanlış yorumluyor ya da gerçekleri çarpıtıyor olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi saatlerde belirsizlikler, karışıklıklar veya gergin durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ve yanlış anlaşılmalara dikkat ederek hareket etmekte fayda var. Öğle sonrası saatlerde ise, onarılması gereken şeyler varsa(ilişkiler dahil) onarmak, ihtimal verilmeyen durumları detaylara odaklanarak en iyi şekilde kullanmak için uygun bir gündeyiz. Bazı konularda değişiklik yapma ihtiyacı doğabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Çıkarcı beklentilere karşı dikkatli olmalısınız. Problem olarak asıl sizi ilgilendiren, fakat birkaç kişiyi daha etkileyen çıkarcı bir yaklaşım, bugünlerde tartışma konunuz olabilir. Fazlaca umutlandığınız bazı gelişmeler, mutlaka iradi müdahaleler gerektiriyor. Tepkisiz kalmanız halinde çok sınırlı kazanımlarla yetinmek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Herkes sizin neşenize ve enerjinize hayran. İçiniz buruk olsa da neşenizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İş hayatınızdaki durağanlık yerini hareketeğ ve bol kazanca bırakıyor. Maddi kaynaklarınızı iyi değerlendirin. Kazancınızın bir bölümünü hayır işlerine ayırmalısınız. Eşinize ve çocuklarınıza daha çok zaman ayırmaya gayret edin. Sağlığınız için spor yapın. Kaprisli insanlardan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Hayata çok daha esnek bakıyorsunuz. Sizi iyimser kılan gelişmelerle çok şey kazanabilirsiniz. Yeni bağlantılar kuracağınız bu dönem hayatınıza yabancılar girecektir. Başkalarının düşünceleri ekseninde bakış açınızı yenileme şansınız var. Eğitsel çalışmalarınıza daha geniş bir açıdan bakmanız halinde başarılı olmanız hiç zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Bu işinize başladığınızdan beri çok yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Hiç olmazsa hafta sonları kendinize vakit ayırın. Bir arkadaşınızın doğum günü var. Güzel bir hediye almayı düşünüyorsunuz. O, bu güzel hediyeyi hakkediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceğiniz ve çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni yatırım kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarınızda başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Aşk ilişkinizdeki kaybetme korkunuzu, onu kaybetmemek adına her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız. Bu, sizi müthiş itici biri yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed