Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sorumluluklarınızın, tarafınızdan teminat altında olduğu şeklindeki savunmanız, size kısmen bir haklılık veriyorsa da bu, çok güvenli ve sevgili ilişkilerden kaçmanız için bir gerekçe değil. Sosyal hayatınıza yönelik eleştirel bakışların çoğunun tutuculuk olduğunu düşünüyorsunuz. Kişiliğiniz, statüko içinde hareketsiz bir yaşamı kolay kabulleneceğe benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugünlerde çok harcamayapmak istiyorsunuz.Keyfinizi kaçırankonulardan uzaklaşmakiçin alışverişe sarılmanızsizi borçlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Anlaşılır ve hoş bir iletişim yönünüz olacak gün içinde. Etkili tarzınızla ne söylerseniz söyleyin ciddiye alınacaksınız. Bu yeni ayın size getirebilecekleri eğlence, hobiler, çocukla ilgili şeyler, aşk, sanatsal konular, maceralar, yeni arkadaşlıklar olabilir. Risklere dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün işinize, özellikle nakit hareketlerinize odaklı olabilirsiniz. Kendi kendinizin patronu iseniz yatırımlarınızı korumak adına bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. Şayet bir başkasının yanında çalışıyorsanız gün içerisinde yeni bir kariyer planı oluşturabilirsiniz. Bu yeni planınız yakın çevreniz tarafından riskli bulunabilir. Harcamalara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Akılcı kararlar ve akıllı seçimler, yaşanan bazı sorunların yüzeysel olduğunu ortaya çıkartacak. Sezgilerinize güveniniz biraz aşırı gibi. İş ilişkilerinizle alakalı önemli kararlar zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. İş yerinde bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda, sizden farklı bir tutum içinde görünmüyor. Biletinize vuran amortiyi talihsizlik olarak görmeniz, şansınıza epeyce güvendiğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın çevrenizde yaşanan bir kırgınlık, size hayata dair yeni bilgiler verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed