Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Çok fazla alana dağılmamalı ve bir tek şeye konsantre olmalısınız. Bazı iş birliklerinizde sıkışıklıklara bağlı sorunlar oluşabilir. Size imkansızı vaat eden kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bildiklerinize ve kendi başınıza yapabildiğiniz şeylere odaklanın. İş ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde yanılsamalar veya yanıltıcı etkiler ön planda. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi açıklığa kavuşturmalısınız. Olumlu ve kendine yeten tavırların faydasını görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Sizi çok hareketli, çok mutlu günler bekliyor. Bugünden onların heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
AŞK: Son günlerdepartnerinize adeta hizmetçigibi davranıyorsunuz.Böyle devam ederseniz okullanıldığını düşünebilir.Hayatınızı yoluna koyun.PARA: Parasal açıdanbugünlerde arzularınıza kavuşmuşdurumda hissetmiyorsunuz. Ancak ciddibir maddi probleminiz de yok.SAĞLIK: Keyfiniz de yerinde olduğu içinsağlığınızla alakalı bir probleminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Evde sadece mekânı kullanan birbirine yabancı kişiler olmakla yetinmeyip konuşarak duygu ve düşünce anlamında da yaşamı paylaşan insanlar olma şansı yaratın. Başkalarına ayırdığınız zamanı sevdiklerinizden esirgemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Bugün iş hayatınızda yorucu bir gün geçireceksiniz. Çok önem verdiğiniz bir konuda da kararsız kalacaksınız. Bu konuda güveninizi kazanmış bir dostunuzdan yardım isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
İçinizdeki huzursuzluğu, partnerinize yansıtmamaya çalışın. Biraz yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek iyi gelebilir. İş konusunda sizi destekleyenler var. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısında saygı duyduğunuz birinin sizi takdir etmesi yatırımlarınız konusunda sizi cesaretlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Sizden para isteyen arkadaşınıza yardımcı olsanız da elinizden gelecek bir yardım yok. Yatırımlarınıza öncelik vermeniz gerekiyor. Çok yakında sizin paraya ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed