Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bir uyarım var; Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz. Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar bugün yerini pırıltılı bir güneşe bırakacak. Mantık herşey demek değildir. İnsan biraz da sezgilerine güvenmeli ve mantığı devre dışı bırakmalı Benim mantığım almıyor diyorsunuz, belki de sırf inat olsun diye. Aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bazı ahbap ilişkilerinizde süregelen huzursuzluk, bugünde size sıkıntılı anlar yaşatabilir. Bu ilişki içersinde gözden kaçırılmış birtakım ayrıntıları gündeme getirmeye çalışacaksınız. Karamsarlık yaşadığınız konuları tekrar ele alıp değerlendirmeniz yönünde aldığınız uyarılar, sizi bugünlerde etkileyebilir. Bu, belli konularda umudunuzun artmasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
AŞK: Karşı cinsi anlamayaçalışıyorsunuz. Bugün ikiliilişkinize son verme gayretiiçindesiniz. Ancak karşı tarafatam anlamı ile evcimengörünmeniz onu mutlu ediyor.PARA: İş yaşamınızda özelkonumunuzu önce güvendiğiniz kişilerlepaylaşmalısınız. İş yerinizde zaten siziçekemeyenler olduğunu bilmektesiniz.SAĞLIK: Bugünlerde bünyeniz oldukça hassas.Baş ve boyun ağrıları ile savaşmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Uzun zamandır durgun olan hayatınız birden hareketlenebilir. Yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni hobiler ilgi alanınıza girecektir. Sporla yaşadığınız küskünlüğe son verip yeniden yoğun tempo tut-maya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Ortaklıklarınızda sizi bekleyen olumlu bir süreç var. Engelleri aştığınız, başkalarından destek gördüğünüz koşullar karşısında moral kazanacaksınız. Anlaşmaların akıcı ilerleyeceği bu süreçte önemli kazanımlarınız olabilir. Sosyal hayatınızda başlayan yeni süreç sizi daha duyarlı olacağınız konulara yöneltmekte. Kendinizi adayacağınız pek çok ortak paylaşım söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
İş ortamınızın şartları muhtemel kazançlı görebilmenize elverişli değil. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltıyor. Dargın olduğunuz birinden haber var. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Önümüzdeki günlerde kısmen rahatlayabilirsiniz. Genel giderleri karşılama çabalarınız nedeniyle, yapmak istediğiniz çok özel şeylere para ayıramamanız canınızı bu kadar sıkmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed