Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Belli bir hedefinize veya amacınıza ulaşmaya çalışırken ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Ancak, ayağa kalkıp silkelenmeli ve tekrar tekrar denemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay’ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Bugünlerde parasal fırsatları kaçırmıyorsunuz. Nakit edinmekteki başarınız gözlerden kaçmıyor. Asosyalleştiniz, biraz sosyal çevrelerde bulunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Baştan çıkarıcı bir ilişki sizi bulabilir bugünlerde. Ya da zaten derin duygular beslediğiniz bir kiş-iyle olan bağınız her zamankinden daha güçlü hale gelebilir. Ruh eşinizin yakınınızda olduğunu hissediyorsanız yanılmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Maddi durumunuzla ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalısınız. Ortaklıklardan gelebilecek destekler aniden başka bir noktaya taşınabilir. İş gücünüzü harekete geçiren konuları ele almalı, kazançlarınızda yaşanan yenilenmeleri önemsemelisiniz. Her zamanki titizliğinizle olayların yönünü değiştirecek ve organize hareket edebilecek planlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Bugün mesleki konularda tutucu bir tavır izlemeli ve duygularınızı geri planda bırakmalısınız. Amirinize karşı biraz daha politik davranmalısınız, sizin yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
İçinizdeki huzursuzluğu, partnerinize yansıtmamaya çalışın. Biraz yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek iyi gelebilir. İş konusunda sizi destekleyenler var. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısında saygı duyduğunuz birinin sizi takdir etmesi yatırımlarınız konusunda sizi cesaretlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Küçük bir ödemeniz size hatırlatılabilir. Bir plan yapmakla yüz yüze kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Bu kez hislerinizi ve mantığınızı iyi dengeleyebilecek gibisiniz. Potansiyel aşk ilişkiniz, bazı alışkanlıklarınızı bırakmamanız halinde bir anda hayal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed