Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İş hayatınızın ve kariyerinizin ön plana çıkmaya başlayacağı bir sürece giriyorsunuz(24 Haziran’a kadar). Ancak, iş ve aile arasında kalabilirsiniz ya da evle ilgili sorumluluklarınız bazı işlerinize zarar verebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle dün gece civarı daha belirgin olmakla birlikte, cesaret kırıcı olaylar veya düşmanca tavırları olan kişilerle karşılaşabiliriz( geçtiğimiz Salı veya Çarşamba günleri bu etkiyi hissedenler dikkate almasınlar). Engeller ya da zorluklarla mücadele etmemiz gerekebilir. Motivasyonu düşüren, tahrikkar özellikleri olan kişilerden ve riskli hareketlerden kaçınılması gereken bir haftalık süreçteyiz (İkizler, Yay, Balık, Başak burçlarının ilk günlerinde doğanlar veya yükselenleri bu burçların ilk derecelerinde olanlar daha fazla etkileniyor bir hafta boyunca) . Ancak, günün genelinde Ay’ın olumlu açıları mevcut ve sabah saatlerinde eğlenceli aktivitelere, sevdiğimiz kişilerle yapacağımız eğlenceli konuşmalara açığız. Akşamüstü saatlerinde manevi çalışmalara ağırlık verebilir, spritüel konulara eğilebilir ya da ihtiyacımız varsa ortaya çıkan şifa enerjisinden faydalanabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
AŞK: Yüreğinizi rahatlatmak içinyine partnerinizden akıl almayöntemini deneyeceksiniz. Onunsize verdiği güvenden bir haylihoşnutsunuz. Bugün aşkkonusunda sorun yaşamamanedeniniz mütevazı olmanız.İŞ: Umutlarınızı sürekli tazeleyerek günü hareketligeçireceksiniz. Durduğunuz yerde duramayacakkadar enerji depoladınız. İş yerinizde olumlugelişmeler içinizdeki coşkuyu açığa çıkaracak.SAĞLIK: Migren ağrılarınız gün boyu artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Tutulmayla birlikte yolculuk, eğitim ve kültürel anlamda yeni olanı hayatınıza katacağınız her türlü fırsat için sonuna kadar açın kapılarınızı. Yayıncılık, reklam ve akademik içerikli çalışmalara adım atmak için de ideal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Bu dönem sizin için önemli görünüyor. İlerisi için yeni temeller atabileceğiniz planlar yapacaksınız. Bazı bitişlerin ardından aileye yönelik çabalarınızı öne çıkartıyorsunuz. Evde artan hareketlilik sizi engellememeli. Zira yerleşimle ilgili planlarınızı yeniden tasarlamak üzere harekete geçeceksiniz. Güvenlik konuları size daha fazla yük getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İşyerinizdeki insanlara karşı olan güveniniz gittikçe azalıyor ve kendinizi yalnız hissetmeye başladınız. İnsanlara karşı önyargıyla yaklaşmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Onun gelecekle ilgili beklentilerini hoşgörü ve iyimserlikle karşılamalısınız. Bugün her konuda tartışmadan uzak durun. Akşama doğru karşılaşacağınız sürpriz sizi mutlu edecek. İş yerinde yapacağınız organizasyon sayesinde omuzlarınızdaki yük azalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Sorumluluklarınız geciktirmeniz, onları kısa bir sürede altından kalkamayacağınız bir hale getirebilir. Bugünlerde para konularına daha ciddi bakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Ãœzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed