Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bazı kişilerin düşüncelerini onaylamamanız durumunda çok fazla aykırı ses işitilebilir. Yakın bir gelecekte aslında yanlış bir strateji izlediğinizi veya yanlış düzenlemeler yaptığınızı görebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugün kendinizi oldukça sıkıntılı ve yalnız hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı kaba davranışlar sergilemeniz olası. Ailenizden biri hakkında duyacağınız olumsuz bir haber sizi daha da sıkacak. Son günlerde kendinizi arkadaşlarınızdan iyice uzaklaştırdınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Aşk hayatınızda yeni kıvılcımlanmalar olabilir. İş hayatınızda da başarılısınız. Hayat sizin için pozitif.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Söylenenleri net olarak anladığınızdan ve karşınızdaki insana da kendinizi doğru bir biçimde anlattığınızdan emin olun. Bugün yaşanabilecek yanlış anlaşılmalara dikkat. Dinlemek ve anlatmak için biraz zaman ayırın yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Organize edilmesi gereken pek çok iş ortaya çıkıyor. Bu nedenle günü daha akıcı ve verimli geçirmek için çaba göstermelisiniz. Son dönemde başlayan eğitsel projeler ve üzerinde çalışmanız gereken sunumlara gereken zamanı ayırmaya çalışın. Öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşacağınız konular, işle ilgili görüş alışverişleri açısından yoğun bir gündeminiz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugünlerde sık yolculuklar yapabilirsiniz. Bu görüşmelerde alacağınız olumlu sonuçlar olacak. Kendinize çizdiğiniz hedeflerle ilgili önemli destekler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Ãœçlü bir ilişki içinde bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz. Konuyla ilgili duygusal olmaya hakkınız olduğu yönünde de bir savunmanız var. Sonuçta olayı sorun haline getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed