Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bugünlerde, bazı proje ve planlamalar konusunda mola vermeniz yararlı olur. Sağlığınızı da ihmal etmeyin. Hızlı hareket ediyorsunuz. Bu nedenle hızınızı kaybetmeden asıl hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ancak bugünlerde, yavaşlamanız yönünde bazı sinyaller alabilirsiniz. Diretmeyin ve gerekirse kendinize bir es verin. Unutmayın ki bazı düzenlemeler mutlaka olmalı. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyecek. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
AŞK: Duygularınıza kulak verin.Sizi hangi yöne sürüklüyorsakendinizi o yolun akışına bırakın.Partnerinizden küçük hediyeleralarak mutlu olacaksınız.PARA: Sonucunu beklediğiniz birtakım projelerinizin onaylanacağıhaberi ile heyecanlanacaksınız. Ani çıkacağınızyolculuk sizde heyecan yaratıyor. Bekleyip, emekverdiğiniz işin meyvelerini topluyorsunuz.SAĞLIK: Olumlu gelişmeleri arka arkaya yaşayıncakalp atışlarınız artıyor. Kalbinizi fazla yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Gününüzü eğlenceli ortamlar içinde geçirebilirsiniz. Ekonomik rahatlama içine gireceksiniz. Aile fertlerinden biriyle giriştiğiniz sürtüşmeye son verin. Aksi halde bu durumdan zararlı çıkabilirsiniz. Sezgileriniz o kadar güçlü ki, bu sayede karşınızdakinin hislerini adeta okuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var. Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bugün özellikle size yeni kazançlar sağlayacak konularla ilgilenebilirsiniz. Bu anlamda ilişkileriniz akşamüzeri gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed