Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle heyecanlı tanışmalar ve buluşmalar gündeminizde olabilir. Duyacağınız bazı haberler sizi kendinize özel hissettirip unuttuğunuz duyguları tekrar yaşamanıza neden olabilir. Tanışacağınız kimseler, hayatınızın uzun bir döneminde sizlere eşlik edebilir. Bu noktada herkesle dost olmamalı, yeni dostluklar edinme konusunda ince eleyip sık dokumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki bazı gevşeklikler sizi kolayca üzebiliyor. Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Ardı arkası kesilmeyen isteklerinizdenödün vermek istemiyorsunuz. Büyüklerinizi dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Evdeki bir sorun veya aileden biri, bugün inisiyatif alan ve herkes adına karar verip harekete geçen tavrınıza ihtiyaç duyabilir. İşin içinde maddi bir ihtiyaç mevcutsa elinizi cebinize atıp rahatlama sağlamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Biraz gerçekçi olmalı, üzerinizde baskı kuran ikili ilişkilerde esnek davranmalısınız. Duygusal açıdan eşin üzerinizde yarattığı baskılar artıyor. Ortaklıkların hayatınıza getirdiği yeni öneriler ise endişe yaratabilir. Parasal açıdan zorlu olan bu süreç önünüzdeki günlerde sizi yeni önlemler almaya itecektir. Beklentilerinizi büyük tutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
İşte akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Bugün çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Dış görüntünüz ve sağlığınız konusunda olumsuz düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Parasal konularda yeni gelişmeler olacak. Bugün maddi konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi oldukça huzursuz edecek harcamalarda bulunabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Gönlünüzü sürekli hoş tutan bir arkadaşınızın, çıkarcı olduğuna dair duyumlar alıyorsunuz. Bunu dikkate alıyor, ama bu konuda onunla konuşmayı onur kırıcı bir davranış olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed