Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Bazı fırsatlar belli nedenlerle iyice belirgin hale geliyor. Önce kapıyı açıp, sonra sorular sormaya başlamanızda fayda var!Belli bir karar verilmesi gerekirse bazı ilişkiler(işle ya da özel hayatla bağlantılı) ağırlık yapabilir. Eğer sonuç sizi memnun etmeyecekse geri çekilmenizde fayda var. Tartışmamalı, ama kabul edilebilir veya edilemez şeyler konusunda fikrinizi beyan etmelisiniz. Evinizde duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yeni tanışacağınız insanlarla aranıza mesafe koymayı unutmayın. Eski dostlarınızı aratabilirler. Hakkınızda çıkan söylentilere sebep olan sizsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı açıklıyorsunuz. Bu durum sonra size sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Gayrimenkul alımı için kredi bekleyenlere güzel haberler gelebilir. Aşırı lüks harcamalar yapmanız borç batağına girmenize neden olacaktır. Buöyle bir durumda güvendiğiniz insanların maddi desteği de yakında kesilebilir. Sevdiğiniz kişiye bir özür burcunuz olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Ortaklıklarınız ve getirdiği parasal konular sizi huzursuz edebilir. Bu alanda yeni imkanlar ve parasal destekler bulmakta bazı şanslarınız var ancak, kısıtlı olan kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Finansal anlaşmaların yeniden gündeme gelmesi ile olumlu ilerlemeler söz konusu. Bu dönem borç alacak konularınızla daha yakından ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Gelecek günlerde daha iyi bir gelire kavuşacaksınız Elinize sürpriz bir şekilde geçen parayı tamamen iyi niyetlerle gizli tutmaya çalışıyorsunuz. Bu paranın kullanımıyla ilgili gerçekçi düşünceleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Bugün kendinizle ve sağlığınızla daha çok ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. Eğer süregelen problemleriniz varsa harekete geçmeniz de faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed