Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Ticari girişimler ve yurt dışı bağlantılarının gündeme gelebileceği bir gün. Eğitimkonularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün. Girişimci çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizin değişen duygularından payınızı alabilirsiniz. Olayları olumsuz değerlendirmek yerine, farklı bir vizyondan görmeye çalışmalısınız. Onunla çatışmak yerine, uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Renkli bir güne ihtiyacınız var ve paylaşımlarınızı daha güçlü hale getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Günün büyük bir bölümü sosyal ortamlarda ve kalabalıklar içinde geçecek. Bazı iletişim görevleri üstlenmeniz, bir arabuluculuk işinde aktif rol almanız gerekebilir. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz planlar da keyifli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ortaklıklarda yaşadığınız yenilenme sizi daha sağlam kararlar almaya itiyor. Ancak bir yandan da yeni önerilerin getirdiği riskler var. Yeni anlaşmaların üzerinde bir süre daha düşünmenizde yarar var. Evlilik hayatınız ise size bazı sorunlar taşımakta. Daha yapıcı paylaşımlar içinde olmanız, eşin durgusal durumunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve beklediğiniz sonuçlara yaklaştığınızı düşüneceğiniz bir gündesiniz. Para konusunda çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilir yada ortak bazı çalışmalar planlayabilirsiniz. Dikkatinizi bir noktaya yönlendirmekte zorluklar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmelisiniz. Bir ilişkinizdeki beğenmediğiniz mesafeyi, bu şekilde belli bir düzeye getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed