Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bazı konularda bilgi sahibi olabilmek için amansız bir ihtiyaç içerisinde olabilirsiniz. Ancak, şimdilik bu isteği ertelemenizde fayda var. Aksi takdirde, istemediğiniz bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini nezaketsiz bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itecek. Onun aşk aşkı ifadesiyle ilişkisi arasındaki çelişki sizi hayrete düşürebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
AŞK: Yeni tanışacağınız kişi ileyapacağınız ilk şey önce bendemek olacak. Böylece onu çokçabuk kendinizden uzaklaştırmışolacaksınız. Aşk konusundakitedbirsiz davranışlarınız bugünsizi yalnız bırakacak.PARA: Ani tepkilerinizin sebebi size karşı olangizli ittifaklar. Bu, gün boyu sinirlerinizi bozacak.Ama daha fazla kırıcı olmazsanız iyi edersiniz.SAĞLIK: Gergisiniz, yüzünüz solgun çünküsıkıntılarınız yüzünüze vurmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Sevdiğiniz kişinin davranışlarının değişkenlik göstermesi sizin de farklı hisler içine girmenize neden olabilir. Kuşkularınız ve güven duyma isteğiniz arasında kalabilirsiniz. İşinizdeki olumsuzluklar canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Yorucu koşullar ve sizi bağlayan sorumluluklar dikkat çekiyor. Organize olmanız gereken konulara dikkatinizi vermenizde yarar var. İş hayatınızda devam eden mücadeleye rağmen cesur davranmanız yararınıza. Ãœstlerin desteği sayesinde istediğiniz ilerlemeyi sağlayabilirsiniz. Ancak mesleki amaçlarınızda acele karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Olumlu aldığınız bir gündesiniz. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu arada ev ve iş yaşantınız arasındaki gerilimi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bu sıralar sizden büyük miktarlarda para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız. Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Son günlerde enerjinizi doğru olarak kullanmıyor ve kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed