Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Bugün şansınızın son derece iyi olacağı bir gündesiniz. Ummadığınız bir yerden elinize yüklü miktarda para geçebilir ya da, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Kendinizi duygusal yönden oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Eğer bir erkek başaksanız bugün her tür ilgili yaklaşım ya da teklifleriniz kadınlar tarafından hemen kabul edilebilir. Önemli ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Olaylara bakış açınızı artık değiştirmeniz gerekiyor. Fazla idealist olmak size yarardan çok zarar getirir. Aşk hayatınızdaki pürüzleri kısa zamanda gidereceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve alacağınız kararlarda ısrarlı olun. Bu aralar ev hayatınızdan uzaklaşıp dost toplantılarında fazla zaman harcamaya başladınız. Hayatınızı bir düzene sokmazsanız sağlığınızla ilgili çeşitli rahatsızlıklar başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
AŞK: Yeni tanışacağınız kişi ileyapacağınız ilk şey önce bendemek olacak. Böylece onu çokçabuk kendinizden uzaklaştırmışolacaksınız. Aşk konusundakitedbirsiz davranışlarınız bugünsizi yalnız bırakacak.PARA: Ani tepkilerinizin sebebi size karşı olangizli ittifaklar. Bu, gün boyu sinirlerinizi bozacak.Ama daha fazla kırıcı olmazsanız iyi edersiniz.SAĞLIK: Gergisiniz, yüzünüz solgun çünküsıkıntılarınız yüzünüze vurmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Alışılmış ve ona göre düzen kurduğunuz bir bütçeniz varsa, bugünlerde biraz tedbirli olmakta fayda var. Her zaman akan muslukların bir kısmının kesilmesi söz konusu olabilir. Sosyal ilişkileriniz sayesinde telafi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
İşe ait sorumluluklar daha akıcı ilerletilebilir. Yeni destekler, kendinizi öne çıkaracağınız çalışmalar dikkat çekebilir. Önemli adımlar attığınız ve mesleki beklentilerinizi büyüttüğünüz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Kazandığınız deneyimleri iş hayatında kullanmak adına önünüzü açan fırsatlar var. Oraklıklarda karşınıza çıkan olanakları kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var. Ortaklarınızın güvenini kazanmak için yapacağınız bağlantılarda, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Gücünüzün üzerinde sorumluluk almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Çevrenizde size ek kazanç sağlayabilecek her fırsatı düşünüyor, değerlendirmek istiyorsunuz. Kazancınız fazla sıkıntı çekmeden yaşamaya elverişli. Ama fazlası göz çıkartmaz diye düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2023)
Dostluk başka, alışveriş başka anlayışı ancak, dostluğun değil, alışverişin ön planda tutulduğu ilişkilerin özdeyişi olabilir. Sevdiğiniz iki arkadaşınızın çıkmaza doğru giden dostlukları bu anlamda dersler taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed