Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
İstekleriyle bunaltan kişilere rağmen anlayışlı olmayı başarabileceğe benziyorsunuz Sevgili Başak’lar. Yaratıcılığınız yüksek. Keyifli yeni yıl planları yapabilir ve yenilikçi alışverişlerle vakit geçirebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir veya maddi konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir(birkaç gündür olmadıysa!).
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Yengeç burcu son birkaç güne oranla, bugüne daha pozitif ve umut dolu başlıyor. Hayatınızla ilgili bazı kararlar alabilir, duygularınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Hatalarınız yüzünden kaybettiğiniz şanslar canınıza tak etmiş. Hayatınızda daha sorumluluk sahibi olmak, yakınlarınızın gözünü boyamak istiyorsunuz. Biraz övgüyü kim sevmez?
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
AŞK: Kendine güvenen yönünüzbiraz eksildi. Partneriniz bununfarkına varmadan kurtulmakistiyor ancak çekingenliğinizdenkurtulamıyorsunuz. Daha çokkişiyle iletişime geçmelisiniz.İŞ: Sempatik bir kişiliğiniz var veiş yaşantınız için orijinal fikirlerle bezenmişdurumdasınız. Herkesle son derece güzelanlaşabilme yeteneğinizi kullanmalısınız.SAĞLIK: Yolculuğa çıkmanız gerekiyorsa bugünertelerseniz sizin için iyi olur. Dikkatsiz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Para konusu gündeminizde olacak. Keyfi harcamalar yapabilecek potansiyeliniz var. Eğer kendinizi kontrol etmezseniz biraz aşırıya kaça-caksınız gibi görünüyor. Bu seferki harcamalar toplumdaki imajınız için gerekli olabilir ama yine de dikkat etmelisiniz. Bütçeniz açık verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Sosyal organizasyonların hızlanması ile gündeminiz değişiyor. Önceden başlatılan konuların sonuçlanması, size düşecek sorumlulukların artması ile planlarınız değişecek. Yeni bir gruplaşmanın getirdiği çalışmalar, arkadaşlarla beraberlikler her açıdan keyifli süreçler yaşatabilir. Yakın çevre ile ilişkilerin getirdiği testler karşısında bir süre daha anlayışlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz ve anlaşmalarınız bozulabilir. Maddi konularda akılcı olmaya gayret etmeli planlarınızı çok yönlü düşünerek yapmalısınız. Grup içi çalışmalarınızda aktif olmaktan zevk duyabilir, arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Para konularında talih genellikle sizden yana. Beklediğiniz bir para haberi, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek gibi görünüyor. Ama yine de sonuç olarak kazanmadığınız bir paraya sahip olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Aşk ilişkinizdeki kaybetme korkunuzu, onu kaybetmemek adına her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız. Bu, sizi müthiş itici biri yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed