Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Planlarda meydana gelen beklenmedik gelişmeler birkaç gündür düşündüğünüzden daha fazla sabır gerektiriyor olabilir. Ancak, belki de bu iniş çıkışların faydalı sonuçlarını görebilirsiniz. Hiç belli olmaz!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü telkin alıyorsunuz. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Özel yaşamınızda çok fazla hassas davranıyorsunuz. Aile içindeki gerginlikler düzelmeye başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Duygusal beraberliğinizi araya giren üçüncü şahısların dedikodularıyla zedelemeyin. Bunun önüne geçmek için el ele verip sevgi ve bağlılığınızı dosta düşmana göstermeye çalışın. Maddi geliriniz hızla artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Ortaklaşa işler ve maddi konular her boyutu ile düşünülmeli. Borç alacak konuları hayatınızı ve birikimlerinizi zora sokabilir. Biraz temkinli olmanızda yarar var. Zira tek başına hareket etmeniz kolay değil. Aynı zamanda başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınız artacaktır. Yakın ilişkilerde artan duygusal huzursuzlukları esnek karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugünlerde acelecilikten uzak durmalısınız. Kaybolmuş şanslar, başka biçimlerde yeniden karşınıza çıkabilir. Tutucu davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Maddi konularda bazı olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bugün bir süredir tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil edebilir ve mali olarak rahatlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Son zamanlardaki bitkinliğinizin ve diğer şikayetlerinizin nedeni uykusuzluk olabilir. İş gerginlikleriyle uykularınızı kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed