Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Karşılaşmanız olası olan bazı olumsuzlukları fazla dikkate almadığınız takdirde bugün sizin için son derece verimli geçebilir. Bazı olaylar şaşırıp, kararsız kalmanıza sebep olabilirler fakat dostlarınızın, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da aile üyelerinizin desteği ile kısa zamanda kararsızlığınızdan ve şaşkınlığınızdan kurtulabilirsiniz. Hatta karşılaşacağınız olaylar kendi yeteneklerinizi daha iyi anlamanıza bile yardımcı olabileceklerdir. Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve istediğiniz bir, iki şeyi de elde edebileceksiniz. Eğer bir kimse ile işbiriliği ya da ortaklık gibi bir bağlantınız varsa ya da evliyseniz, iş ortağınız veya eşinize uymanız gerekiyor. Bu durumda çok daha kazançlı olabilirsiniz. Sizin hayal gücünüz ve karşı tarafın kararlılığı birleşirse herşeyi kolayca halledebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2023)
Nedenini iyi bildiğiniz coşkunuz, akşam saatlerindeki bir toplantıda doruğa çıkabilir. Toplantının nedeni o kadar önemli değilse de, bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor olabilir. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Arkadaş ilişkilerinde bazı sıkıntılar var, ama yeni iyi niyet girişimleri söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Kartınız Kadın... Mesleki ilişkilerinizde veya devlet işlerinizde başarı sağlamış olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kişiler olabilir. Kibir yapmanız sizin zararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
İşinize ve tecrübelerinize altıncı hissinizi de katıp kararlarınıza yön verebileceğiniz bir gün olacak bugün. İçinizden gelen ses her ne kadar bildiğiniz kalıplaşmış doğrularla çelişse de bir kez kulak verip sonuçlarını bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Yorucu ve değişken şartlara hazır olmalısınız. Özellikle bugün işlerinizi ilerletmek açısından planlarınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Son derece somut işler çıkarabilir, yerleşimle ilgili değişiklikleri hayata geçirebilirsiniz. Ancak iş hayatında ve kariyerde yaşanabilecek değişiklikler söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği sorunlara rağmen kişiliğinizle dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2023)
Kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazır olun. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2023)
Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor. Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2023)
Hoşlanmadığınız birinin, bir yakınınızla onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor. Bu kişiyle özel olarak konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu pek doğru olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed