Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Uzun süredir vermeniz gereken ama bocaladığınız kararı vermeniz ve hatta açıklamanız gerekiyor artık. Süreniz doldu. Üstelik öyle bir noktaya geldiniz ki, bunun baskısı davranışlarınıza, düşüncelerinize yansımaya başladı. Dolayısıyla, vereceğiniz karar ne olursa olsun, en azından bu çetrefilli konuyu başınızdan attığınız için rahatlayacaksınız. Hata yapmış olsanız bile, telafisi imkansız değil. Yeter ki harekete geçin, bir adım atın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Duygu karışıklığı içinde bir gün geçireceksiniz. Sabah daha enerjik ve kendinizle barışık bir ruh hali ile işlerinize sarılmışken daha sonra karamsar ve bezgin bir insan olacaksınız. Çoğu kez kuruntularınızı gerçek sanıyor, beklemeden, karşınızdaki insanları dinlemeden onlara sert tepkiler veriyorsunuz. İşinizle ilgili yapacağınız seyahat sizin ve sevdikleriniz için iyi olacak. Hayatınızda değişikliğe ihtiyaç duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Çok fazla özverili oldunuz. Hiç ummadığınız yerden ani teklif alarak emeğinizin karşılığını hak edeceksiniz. Bu arada sağlığınızı ihmal etmeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugün aileniz için verdiğiniz mücadele sizi daha da canlandıracak. Konu çocuklar ya da aşk olduğunda ise dağılabiliyorsunuz. Partnerinizin sizi bu konuda ne kadar rahatlattığını unutmayın. Onun yumuşak tavırları kızılacak değil takdir edilecek bir tutum. Ev kazalarına dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Kazanma kapasitenize yönelik çabanız göze çarpıyor. Yeteneklerinizi geliştirdiğiniz bu dönem somut gelirler beklemektesiniz. Ayrıca ilişkiler ya da ortaklıklardan gelecek kaynaklar üzerinde durmanızda yarar var. Aşırı giderlerin öne çıkması ise risk yaratmakta. Oysa ki birikimlerinizi korumanız, bütçenizi sağlam kılmanız gereken şartlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2023)
İş yaşamınızda çalışmalarınıza istikrarlı bir şekilde devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Son derece enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanacak kapasiteye sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bazı hataları yaşayarak kavramaya azimli görünüşünüz, çok ciddi dostlar kaybetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed