Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Kafanızda ağırlıklı olarak maddi konular olmalı. Bu esnada karşı karşıya olduğunuz kişiler sizin çizdiğiniz yoldan gitmek konusunda istekli olmayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. Bir süre için kafanızdaki sorunlardan uzaklaşıp değişik konularla ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınızdan biri sizden bir konuda yardım dileyebilir. İki kere düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Kartınız Barış... Güçlü hisleriniz var. Dürüstsünüz ama biraz dağınık fikirli insanlarla arkadaşlık ederek kendi tahammül gücünüzü zorlamaya başladınız. Bunun için şüphelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Anne-babalar bugün çocuğunuzla arkadaş olma çabasına girmeyin. Ebeveyn olmanız onu çok daha fazla rahatlatacak. Belli başlı konularda bir kural koyucunun olması gerekiyor. Tabii ki bu kuralların uygulayıcısı da olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
İlgi odağı olacaksınız. Yeni kişilerle tanışabilir, eğlenceli bazı etkinlikler için davet alabilirsiniz. Borsadaki yatırımlarınızdan kazançlarınız olabilir. İşe dair görüşmelerinizde olumlu sonuçlar almanız mümkün gözüküyor. Yeteneklerinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Öte yandan aşka dair gelişmeler dikkat dağıtıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2014)
İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir iş arkadaşınızın yokluğunda iş yükünüzde artış olabilir ya da iş ten geç ayrılabilirsiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşüncesizce para harcamak sizi zor durumda bırakabilir. Kısa zaman sonra önemli bir masrafa gireceksiniz. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2014)
Bugün ilginizi çekecek konularla ilgilenebilirsiniz. Zevklerinizde aşırıya kaçmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142804 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed