Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (31 Ağustos 2014)
Bazı alanlarda motivasyonunuzu kaybetmeyin. İstekli ve umutlu olmanız bazı plan, proje veya fırsatların içinde yer alma nedenlerinizi daha iyi görmenizi sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (31 Ağustos 2014)
Bugün genel anlamda duygusal açıdan zayıf bir yapıda olacaksınız ve bazı insanlarla gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sinirlendiğiniz bazı kimselerden de uzak duracak, kafanızı dinleyeceksiniz. Çevrenizdekilerden uzaklaşacak ve insanlarla onlarla çok az muhatap olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (31 Ağustos 2014)
Her konuda kolayca duygulanıp başkalarının yardımına koşacaksınız. Sevgiliniz de bundan memnun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (31 Ağustos 2014)
Çabucak ne dediğimi anlasa dediğiniz insanlar yok bugün karşınızda. Özellikle sabah saatleri detaylı açıklamalara, samimi ancak g üven yaratan konuşmalara ihtiyaç var. En yakınlarınız bile olsa iletişim kurmak çaba isteyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (31 Ağustos 2014)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (31 Ağustos 2014)
Bugün işinizde günlük ve rutin işlerinizle ilgileneceksiniz. Çevrenize dikkat etmeden işte başarı yakalamanız zor. İş hayatınızda disiplinli çalışmayı çok seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (31 Ağustos 2014)
İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var. Ortaklarınızın güvenini kazanmak için yapacağınız bağlantılarda, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Gücünüzün üzerinde sorumluluk almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (31 Ağustos 2014)
Parasal olarak zor bir gün geçireceksiniz. Yapmanız gereken bazı önemli harcamaları parasızlığınız yüzünden yapamayacaksınız. Bu aralar yakınlarınızdan ya da dostlarınızdan borç da alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (31 Ağustos 2014)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142364 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed