Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugünlerde yapılacak anlaşmalar veya imzalanacak sözleşmeler oldukça uzun süreli olabilir ya da uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Ev alım satımı, kiralama konuları, evle ilgili başlıklardaki pazarlıklar ön plana çıkıyor.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
SORUNLARINIZI halletmekte bir problem yaşamayacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Çevrenizdeki herkese güvenmeyin. Dost bilgidiğin bazı kişiler elinizdeki fırsatları kapmak için yalan yanlış söylemlerle aklınızı karıştırabilir. Yeni bir aşk başlayabilir. Maddi yatırımlarınızda kazançlı günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Özellikle üretimde veya teknolojik alanlarda yenilenmeye dair projeler gündeme gelebilir. Bu yüzden iş ortamınızda fikir ayrılıkları yaşanma ihtimali gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınız ve üstleriniz arasında arabuluculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2014)
İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Aşk hayatınıza gösterdiğiniz özveriyi, son günlerde biraz abartmaya başladınız. Bu tarz, heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor. Aşkı biraz da kendiniz için yaşamayı denemelisiniz. Günlük çalışma ortamındaki aksaklıkların iş veriminizi etkilemesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142956 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed