Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
Finansal konularda planlama yapmanız gereken, belli ödemelerin veya yeni kazançların söz konusu olabileceği süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Eylül 2014)
Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Eylül 2014)
Herkes sizin neşenize ve enerjinize hayran. İçiniz buruk olsa da neşenizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Eylül 2014)
Bugün aklınıza, tecrübenize, fikrinize ihtiyaç duyanlar kapınızı aşındırabilir. Çok fazla akıl verir ve her şeyi bilir bir havaya bürünmeyin. Bugün insanlar daha çok sizin seven ve samimiyet yaratan tarafınızdan etkilenecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
Bugün yeni başlangıçlara dair konular öncelik kazanıyor. Değişiklik isteğiniz özellikle ilişkinizde etkisini göstermeye başlayacak. Beraberliğinizde isteklerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Ayrıca görünüşünüzde de yenilenme teması öne çıkıyor. Alış veriş ve kişisel bakımla ilgili alanlarda harcamalarınızda artış gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Eylül 2014)
İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir. Daha ölçülü ve uygarca bir iş ilişkisi kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Eylül 2014)
Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Eylül 2014)
Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Eylül 2014)
Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed