Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Tuhaf davranan kişilere yol göstermeye çalışmak zaman kaybı olabilir. Bırakın herkes bildiği gibi yapsın veya bildiği yoldan gitsin.
   (2.33/5 Puan / 3 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (27 Ağustos 2014)
Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bu gün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Hala hafta sonunun etkisinden kurtulamadınız. Bu enerjiyle güne neşeli başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Kartınız Ruh... Hayalleriniz gerçeğe dönmeye başladı. Özellikle ailenizde yeni bir yapılanma söz konusu olabilir. Ayın konumu astrolojik açıdan size yararlı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Kendinizi ifade etmekte, istek ve ihtiyaçlarınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün. Özellikle erken saatlerde dinleyeniniz ve anlayış göstereniniz bol olacak. Yeter ki her şeyi en iyi bilirim havasına bürünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Yeni başlangıçlar ve ilişkiler konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi gözden geçirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Ãœstelik bu analizinizin sonuçlarını kendinize saklamakta istemeyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetlerinizi giderme konusunda daha kararlı olacak, ertelemeden somutlaştırma çabasına gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (27 Ağustos 2014)
Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (27 Ağustos 2014)
Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (27 Ağustos 2014)
Arada sırada içinizden gelerek yapacağınız hoşluklarla aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çoktandır ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142335 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed