Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Bu hafta sonu, olaylara daha derin bakabilir veya duygusal olabilirsiniz. Kendinizi daha objektif şekilde gözlemle fırsatı bulacaksınız. Yapabiliyorsanız şayet, kendinizi sorumluluk ve görevlere adamayacak şekilde planlar yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kardeşlik gibi bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşanıyor, pek üzüntülü görünmüyorsunuz. Buna uzak kalmak elinizde değil. Bunu bildiğiniz için pek gönüllü de olmasa onları bugün arayacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık şikayetinizin çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2016)
AŞK: İlişkinizde romantizm diyetutturuyorsunuz. Partneriniz zatensize aşık. Sevgilinizle flört edecekkadar sabırlı olmalısınız. Evlileriçin de bu durum söz konusu.İŞ: Fikirlerinizi uygulamak istiyorve atılganlığınızı ön planaçıkarıyorsunuz. Her insan size uymak zorundadeğil. Dikkat çekmek için uğraşıyor, kafanızıanlamsız şeylerle dolduruyorsunuz.SAĞLIK: Çok güçlü, enerjik olmanıza rağmenaceleci hareketleriniz sizi dikkatsiz biri yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Sevdiğinizle ilişkileriniz açısından güzel bir dönemdesiniz. Olayları fazla sorgulamayın. Karşılıklı olarak hoşgörülü davranırsanız bir sorun yaşamazsınız. Hareketli işleri seviyorsunuz. Ancak uzun zamandan beri süren yoğun iş temposu sizi yıpratıyor. Harcamalarınızı sınır getirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Edindiğiniz bilgilere yeniden göz atacağınız ve yeniden üzerinden geçeceğiniz zamanlar başlıyor. Ãœzerinde çalıştığınız bir projenin son rütuşlarını yapmaya çalışın. İletişim içinde olduğunuz yakı çevre ile ilişkiler ise biraz soğukluk kazanabilir. Süren sorumluluklar nedeni ile huzurunuz kaçmamalı. İşle ilgili yolculuklar yeni sorumluluklara dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Bugün iş arkadaşlarınızın büyük desteğini görebilirsiniz. Özellikle akşama yetiştirmeniz gereken bir işi iş arkadaşlarınız sayesinde bitirecek ve çok rahatlayacaksınız. Onlara nasıl teşekkür edeceğinizi bilemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2016)
Maddi konularda karamsarlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve parasal olanaklarınızı değerlendirmekte hatalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2016)
İş ve ev hayatınızda ortaya çıkabilecek gerginliklere çabuk çözümler bulmak yerine daha uzun vadeli düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed