Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (19 Eylül 2014)
Doğru zamanda doğru yerde olduğunuzun farkındasınız veya çok yakında doğru yerde olacaksınız. Plan ve programınızı hızla uygulamaya devam edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (19 Eylül 2014)
Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Elinizin kolunuzun bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi değil. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (19 Eylül 2014)
AŞK: İhanet korkunuz sadecekuruntudan ibaret. Partnerinizehak etmediği hakaretleri sarfetmeyin. Gerçeklerle yüzleşinceutanç duygularınız kabaracaktır.PARA: Mali işlerinizle ilgilibaşkalarını görevlendirerekkendinize zaman ayırıyorsunuz. Oysa sizleri çokönemli işlerin beklediğini bilmelisiniz.SAĞLIK: Sağlıklı ve zinde bir gün yaşayacaksınız.Yüz ifadeniz bile dinlenmiş görünüyor. Sabahkalkar kalmaz spor yapmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (19 Eylül 2014)
Bugün biraz huzursuz olma ihtimaliniz var. Bir şeyleri kendinize dert edinmişsini z. Ancak bunu içinize atarak ve kendi kendinizi yiyip bitirerek çözemezsiniz. Destek alın ya da bireysel çabalarınızla sukunet yaratmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (19 Eylül 2014)
Bugün gizli rakipler ve gizlilik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin kişisel sınırlarına saygılı olmak önem kazanıyor. Bu durumu zorlayıcı tavırlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Öte yandan sağduyulu yaklaşımlar hem işten yana hem de kişisel açıdan daha kazançlı çıkmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (19 Eylül 2014)
Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (19 Eylül 2014)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (19 Eylül 2014)
Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu uğraşınızdaki inceliğiniz olumsuzluk sebebi olabilir. Öte yanda sert tavırlarınızla ciddi bir para kaynağınızı kaybetmek üzeresiniz. Para sorununuz yok denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (19 Eylül 2014)
Bazı ilişkilerinizde duygusal alışverişlerinizi doğru dengelemeniz gerekiyor. Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142534 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed