Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sosyal çevrenizden gizlemiş olduğunuz konu ve olaylar bugün gün yüzüne çıkabilir. Bazı konularda arkadaşlarınızın sizi kıskandığını düşünebilir ve bununla ilgili tepkilerinizi sert biçimde ifade edebilirsiniz. Aslında aleyhinizde olan bu konu lehinize çevrilebilir. Bu sayede gerçek dostlarımızın ve düşmanlarınızın kimler olduğunu açıkça görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir. İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir tür genişlik, arada bir kendinizi beğenmemenize de yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
AŞK: Yeni tanışacağınız kişi ileyapacağınız ilk şey önce bendemek olacak. Böylece onu çokçabuk kendinizden uzaklaştırmışolacaksınız. Aşk konusundakitedbirsiz davranışlarınız bugünsizi yalnız bırakacak.PARA: Ani tepkilerinizin sebebi size karşı olangizli ittifaklar. Bu, gün boyu sinirlerinizi bozacak.Ama daha fazla kırıcı olmazsanız iyi edersiniz.SAĞLIK: Gergisiniz, yüzünüz solgun çünküsıkıntılarınız yüzünüze vurmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Değişken bir ruh hali içindesiniz bugün. Bu içsel huzursuzluğu azaltmak adına maneviyata yönelmek, ruhsal çalışmalar size destek olabilir. Bu şekilde fayda sağlayacak arkadaş toplantılarına, sohbetlere de katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Biraz kendi kendinizle geçireceğiniz zamanlar var. En azından geçmişle ilgili konuların getirdiği sorunlara göz atabilirsiniz. Bazı fedakarlıklar ve sizi yıpratan temalar akşam saatlerine kadar sürecektir. Kişisel açıdan sizi meşgul eden eğitim çalışmalarınız ise olumlu yönde ilerliyor. Başarıya açık olduğunuz bu günlerde pozitif haberlerle moral kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Hisseleriniz ile ilgili bir takım aksilikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Maddi açıdan büyük bir sıkıntıya gireceksiniz fakat bu durumdan kurtulmanız da çok zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Duygusal kişiliğiniz fazla üzülmenize neden oluyor en iyisi duygularınızı birazda mantıkla harmanlayın ki çevrenizdeki fenalıklardan fazla etkilenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed