Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sosyal çevrenizden gizlemiş olduğunuz konu ve olaylar bugün gün yüzüne çıkabilir. Bazı konularda arkadaşlarınızın sizi kıskandığını düşünebilir ve bununla ilgili tepkilerinizi sert biçimde ifade edebilirsiniz. Aslında aleyhinizde olan bu konu lehinize çevrilebilir. Bu sayede gerçek dostlarımızın ve düşmanlarınızın kimler olduğunu açıkça görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün duygusal hayatınızı değiştirecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Çevrenizin kimi konularda büyük baskıları var. Hayat biçiminizin eleştirilmesi sizi üzebilir. Elinizdeki imkanları iyi ve akılcı kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama bugün kimse sizi incitemeyecek. Alış veriş sizin en büyük zevkiniz fakat bu sıralar bütçeniz buna pek uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yeni tanışacağınız biri kafanızı karıştırabilir. İlk aklınıza geleni hemen söylememelisiniz. Karşı cins bu durumu çabuk fırsata çevirebilir dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve genel iletişim konusu tutulmanın odak noktası. İçeriği kalıcı etkiler yaratacak kısa bir yolculuk fırsatı çıkabilir. Kardeşiniz-le ortak bir işe girişebilirsiniz. Bir eğitim gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Son derece olumlu ve pozitif bir dönem başlıyor. Yaptığınız hazırlıklar, yurt dışı ilişkilerin getirdiği yenilikler sizi motive etmekte. Yeni konulara ilgi duyduğunuz bu dönem değişik kişilerle tanışabileceğiniz imkanlar var. Düşüncelerinizi yenilemeye açık olun. Zira başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz temalar, yeni haberler harekete geçirici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz. İş bağlantılarınızı dengede tutma mücadelenizde fazla umut bağlamadığınız yerlerden destek gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltıyor. Dargın olduğunuz birinden haber var. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizde moral bozukluğu yaratabilir ve yeni yatırım arayışları içerisine sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Çözüm üretme beceriniz, önünüzden sorunları eksik etmiyor. Bugünlerde kalabalık bir konuk ağırlama işiniz olabilir. Bu, pek mutlu bir kalabalık değil gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed