Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Aşk hayatınızı şifalandıran ve biraz olsun yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilir partnerinizden sevgi dolu bir adım alabilirsiniz. Ancak ileriye yönelik bazı şeylerin oluşması için biraz daha şartların olgunlaşmasını beklemek zorundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2018)
İçiniz biraz buruk. Çünkü yakında çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı uzaklara uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Kartınız Deli... Bugün karşınıza çıkan bazı insanlardan hoşlanmayabilirsiniz. Aşırı stresli kişilerle yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Oysa dürüstlüğünüz nedeniyle güvendesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Mevcut çalışma temponuzda değişiklik yaratacak bir proje gelebilir dolunayla birlikte. Günlük rutinleri değiştirmeniz gerekebilir. Bir sağlık sorununuz varsa bu konuda yeni bir gelişme ve tedavi planı gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Para konularında ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Gereksiz masraflardan kaçının. Yeni fikirleriniz için desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Yalnız bu girişiminizi bugünlük ertelemeniz iyi olabilir. Çünkü kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca girişimleriniz çokça kritik edilebilir. Altan almaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve beklediğiniz sonuçlara yaklaştığınızı düşüneceğiniz bir gündesiniz. Para konusunda çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilir yada ortak bazı çalışmalar planlayabilirsiniz. Dikkatinizi bir noktaya yönlendirmekte zorluklar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2018)
. Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed