Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bazı konularda etkinliğinizi arttırmak için iş birliklerine ve grup çalışmalarına önem vermeniz gerekiyor. Sorumluluklarınızı yerine getirirken iş bölümü yapmanın size faydası olacaktır. Yaratıcı fikirlerinizi devreye sokabilirsiniz. Belli yöntemler ya da taktikler üzerine daha fazla fikir alışverişi yapılması gerekiyor olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güneş tutulması'nı akla getiren etkiler ön planda bugün. Maddi başlıklı konularda mücadelelerimiz artabilir. Ancak, Güneş'in olumlu görünümü uzun vadeli plan ve projelerimizi destekleyen görünümde ve ayrıca yaşca bizden büyük, titri olan, otorite konumundaki ya da tecrübeli kişilerden destek görebileceğimize işaret ediyor. Akşam saatlerinde ruhsal anlamda beslenmek, iyileşmek ve dualar etmek için uygun zamanlardayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İlerleyen saatlerde müjdeli haberler söz konusu. Bu haberlerde geçmişteki doğru tespitlerinizi göreceksiniz. Bugünlerde biraz duygusalsınız. Eğri ve doğru seçimlerinde ve de ilişki konularında zaaflı değerlendirmelere açık duruyorsunuz. Bir konuyla ilgili olarak sizin dışınızda gelişen olayların etkisindesiniz. Bundan kurtulmanız, kendinizi korumanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
BÜTÜN olumsuzluklar üst üste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki her şey istediğiniz gibi olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Zekânızı ve yeteneklerinizi işinizle bütünleştirmek istiyorsunuz. Bunu yaparken ailenizin de fikirlerini almanız çok yerinde bir davranış olacak. Bugün size maddi ve manevi destek olacak arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişinin kaprisleri yüzünden mutluluğu yakalıyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Burcunuza geçen Ay sizi hareketli ve girişken kılıyor. Ãœzerinde durduğunuz konuları net bir gözle değerlendirme şansınız olacak. Yeni girişimler yapmak açısından olumlu etkiler altındasınız. Hayata bakışınızı yenilemek üzere harekete geçirici koşulları ise artık kullanmalısınız. Ancak iş hayatında süregelen sorumluluklar karşısında sabırlı olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz, iş yerinde kurduğunuz sıcak ilişkileri korumakmış gibi davranıyorsunuz. Beceri ve yetenekleriniz umut verici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor. Her şeye rağmen ilişkiyi hareketlendirme çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Zaman zaman kapris olarak gördüğünüz tavırları anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Parayla ilişkinize duyulan haksız kuşkular sizi yıprattı. Yıkıldınız. Çünkü kuşkuların sizin parayla ilişkinizden değil, sadece takıntılı bir kuşkulanma ihtiyacından kaynaklandığını kavrayamadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Hayatınızı mantıklı bir biçimde sürdürmeyi seviyorsunuz ama maceralardan da uzak durmayı tercih ediyorsunuz. Hayatınızı biraz renklendirmesi açısından bazı heyecanlar yaşamayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed