Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Sağlığınızı veya aşk hayatınızı ilgilendiren konulara konsantre olmalı ve olayları açık bir zihinle değerlendirmelisiniz. Daha yaratıcı ve alışılmadık şekilde düşünmeniz mantıklı çözümler geliştirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz. Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
AŞK: Bugün aşk konusundaheyecanlı, bir o kadar daduygusalsınız. Sevdiğiniz kişiylearanızda tatsız olaylara birsünger çekmiş gibisiniz. Ancakbundan sonra hatalarınızıtekrarlamamaya özen gösterin.PARA: Yasal işlemlerinizle ilgili elinizden paraçıkması yüksek ihtimal. Azimli kişiler olarakkaybettiklerinizi yeniden kazanabilirsiniz.SAĞLIK: Hastalanma ihtimaliniz yok gibi. Amaböyle düşünerek sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Eşinizle bir arada gireceğiniz ortamlarda sosyalleşme ve size yarar sağlayan insanlarla bir araya gelme şansınız olabilir. Onun enerjisine güvenin. Birbirinizi dengeliyorsunuz aslında. Sadece karşılıklı dinleme eksiğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Yakın çevrenizle daha uyumlu ilişkilere yönelmektesiniz. Ancak kardeşlerle ilişkilerde daha esnek olabilirsiniz. İletişim, haberleşme konularının getirdiği sorumluluklara açık durmanız ve planlarınızı ona göre yapmanız gerekecek. Zihinsel alanda yeni çalışmalar ve farklı düşüncelere yakın olmalısınız. Eğitimde başarı arayışınız sürerken, çok farklı şeyler öğrenebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Hisseleriniz ile ilgili bir takım aksilikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Maddi açıdan büyük bir sıkıntıya gireceksiniz fakat bu durumdan kurtulmanız da çok zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal konulardaki gerginlikler ya da yanılgılar canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143827 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed