Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Üzerinizdeki gereksiz yükleri atıp hafifleme konusunda karşı konulmaz bir istek duyabilirsiniz. Ancak, gereksiz olarak gördüğünüz şeyler o kadar da gereksiz olmayabilir, dikkat!
   (1.50/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Temmuz 2014)
Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Aşk hayatınızda ikilem içindesiniz. Duygusal karmaşanızdan işinize yoğunlaşarak kurtulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Patronla aranızda söylenmemesi gereken şeylerin dile gelmesi yüzünden soğukluk yaşanabilir. Size göre size ait olmayan bazı işler üstlenmeniz bekleniyor olabilir. Angaryaların kıymetini tecrübeniz arttıkça anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
İşe dair konular ve sorumluluklarınız öne çıkıyor. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde hareketlilik olabilir. Zaman sınırı olan işlerinize öncelik vermenizde fayda var. Evrak işlerinizde ufak tefek hatalar olabilir. Kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Başarı kavramıyla zihninizi çok meşgul edebilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere strese sokmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Temmuz 2014)
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Temmuz 2014)
Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Temmuz 2014)
Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141941 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed