Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Evinizi değiştirmek, ev alım satımı veya evinizde bazı değişikler(tadilat, tamirat, dekorasyon, dekoratif alışverişler v.b) yapmak için uygun 10 günlük süreçtesiniz. Ev de davetler verebilir. Aile ilişkilerinizi yenileyebilir ya da ailecek önem verdiğiniz bir amacınızı gerçekleştirecek başlangıcı yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Bugün, yaşamı farklı yönlerden ele alacaksınız. Daha önceki düşüncelerinizde yanılma olduğunu kabul edeceksiniz. En önemli karar değişikliğiniz de yakın çevrenizdeki insanlar için olacak. Söylenen sözlere değil davranışlara göre karşınızdakileri değerlendirmeyi düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2014)
AŞK: Bugün kendinizi aşkaadamış gibisiniz. Kalkıp işinizegitmek bile istemiyorsunuz. Herdakika partnerinizi düşünmektenkendinizi pek alamayacaksınız.PARA: Maddi açıdan bir sıkıntınızolmasa da işinizde maneviyateksikliği var. İş arkadaşlarınızla tartışmalarçıkabilir. Ancak gerginliklerden kaçınmalısınız.SAĞLIK: Demir eksikliği ve kansızlıkla savaşmayerine bol tatlı tüketerek çok daha fazla zarargörüyorsunuz. Doktorunuzdan akıl almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Sürpriz niteliğinde para giriş çıkışları yaşanabilir. Ödemeler konusunda yaptığınız bir planlama varsa hesaba katmadığınız bir yere daha nakit ayırmanız gerekebilir. Alırken göze batmayan, ödeme yaparken sinir bozucu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Ailevi meseleler ve eve dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile içinde neşeli ve sıcak bir atmosfer gözüküyor. Uzaktaki bazı akrabalarınızla telefonlaşma veya görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yalnız aile büyüğünüz olan erkeklerle olan iletişiminizde abartılı davranma eğilimindesiniz. Biraz daha ölçülü olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2014)
İş yaşamınızda beklentileriniz var. Her gün kendinizi geliştiriyorsunuz, yeni istekler içerisine giriyorsunuz. Ancak akılcı davranışları da bırakmıyorsunuz. Asla yapacağınız işlerde hayalci değilsiniz ve zamanı uygun zemini iyi kolluyor ve değerlendiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2014)
İşinizle ilgili yeni isteklerinizi karşılayabilmek için maddi kaynağa ihtiyacınız var ve bu kaynağı zaman içerisinde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2014)
Bugün, önem verdiğiniz bir konuda ve tam son anlarda bir program değişikliği yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142930 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed