Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Nisan 2014)
Yaratıcılık gerektiren işler veya maddi konular gündeminizde. Bu alanlarda fayda sağlayabilir veya kar elde edebilirsiniz. Bu yönlü çalışmaları başlatabileceğiniz bir haftasonundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Nisan 2014)
Uzaklarda bulunan bir arkadaşınıza size bir konuda yardımcı olması için umut bağlamışsınız. Kendi işinizi kendiniz halletmelisiniz. Sonuçta her olanağa sahipsiniz ama bunları kullanmayı bilmiyorsunuz. Bugün duygusal anlamda bazı iniş çıkışlar yaşabilir ve kendinizi zaman zaman mutsuz hissedebilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Nisan 2014)
Kartınız Mesaj... İşlerinizle ilgili detaycı ve hedefleriniz için uğraşan birisiniz. Kartınızın da yazdığı gibi beklediğiniz haberler gelerek kendinizi iyi hissedeceksiniz. Emekleriniz boş değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Nisan 2014)
Çevrenizdeki insanların size sağlayacağı faydayı görmezden gelmeyin. Aranızdaki bağın niteliği, amacı her ne olursa olsun eğer bir ihtiyacınız varsa istemeyi bilmelisiniz. Aşk, sanat ve hobilere zaman ayırmak için güzel bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Nisan 2014)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Nisan 2014)
İş yaşantınızda bazı olumsuz gelişmeler yaşadınız. Fakat hemen yardım alabileceğiniz insanlarla irtibata geçerek sorunları halletme yoluna gittiniz. Bugün bu konularla ilgili gelişmeleri takip edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Nisan 2014)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Nisan 2014)
Paranızı hesaplı kullanmayı bir türlü öğrenemediniz. Bugün yapacağınız harcamalarla bütçenizi sarsacak ve kendinizi zor durumda bırakacaksınız. Bundan böyle para durumunuza daha çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Nisan 2014)
Sevdiğiniz bir dostunuza zarif bir jest yapmak istiyorsunuz. Bu dostunuz bugün sizi arayabilir. Dişçiye gitmeyi sakın ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140677 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed