Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Alınacak haberlerin veya ortaya çıkan gerçeklerin ışığında hareket etmek istiyorsanız olabildiğinizce doğal davranmalısınız. Tepkisellik kaybettirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Çok düzgün bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor. Bugünlerde karamsarsınız. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2017)
AŞK: İnce ruhlu ve anlayışlısınız.Emin adımlarla hareketetmekten hoşlanıyorsunuz. Çokçabalayıp gönlünü çeldiğinizpartneriniz bugün biraz kızgınlıkyaratabilir. Bu öfkenin sebebiniyumuşak dille sormalısınız.İŞ: Fedakarlıktan kaçmayan yapınızla toplumiçinde güvenilir olmanızla tanınıyorsunuz.Ancak ani değişimler sizi rahatsız edebilir.SAĞLIK: Bakımlı ve temiz olmak sizin için çokönemli ama fazlası hastalık hastası sayılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Kalbiniz boşsa bir davette akıllı, çekici ve cana yakın biriyle tanışmanız söz konusu olabilir. Bu kişiyle mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz iş değişikliği gündeminizden kalkacak. Birlikte çalıştığınız kişiler ve amirleriniz özverinizin farkında. Bu yüzden el üstünde tutulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2017)
İletişim ve hareket içeren pek çok konu üzerinden ilerliyorsunuz. Daha yaratıcı etkilerle öne çıkmayı başaracaksınız. Düşüncelerinizi yenilemeniz adına önemli fırsatlar dikkat çekebilir. Zihinsel çalışmalarda daha farklı konular ve başkalarını etkileyebileceğiniz konuşmalar da olacak. Kardeşlerle ilişkilerinizde daha fazla yakınlık kurabilir, onların ihtiyaçlarına duyarlılık gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Bugün durgun bir işgünü geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla fazla muhatap olmamaya çalışın ve onlardan uzak durun. Bugün iş yerinizde kendinizi geliştirecek faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Eylül 2017)
Para meselelerinde, her anlamda güven verici biri olarak tanınıyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Eylül 2017)
İş konularında temel meselelerde tıkanmalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed