Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Uyumlu olmaya çalışmanızda fayda var. Ancak, bunu yaparken sizi kolay lokma olarak görmelerine de izin vermemelisiniz. Hoşa gitmeyen bir deneyim yaşamanız sizi karar vermek durumunda bırakabilir. Olaylar önemsediğiniz konulara konsantre olmanızı engelleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor. İçinizdeki çocuksu duyguları açığa çıkaracağınız bir gün. Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün farklı ortamlara girerek keyifli bir gün geçireceksiniz. Sempatik, hoş ve cana yakın tavırlarınız karşı cinsi fazlasıyla etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugünün zorluklardan arınmış biçimde su gibi akmasını arzu ediyor olabilirsiniz. Eğer uzaktan olayların akışını seyretmeyi tercih ederseniz bu mümkün olmayacak. Suyun akması için öncesinde sizin yolu açmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Sakin ve huzurlu ortamlarda bulunmak size yeni keyifler katacaktır. Ancak iş ve kişisel mutlulukları dengelemek, sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluklar almak gerekebilir. Bir yandan da zihinsel becerilerin öne çıkacağı gelişmeler var. Yaratıcı konularda bu şansı kullanmalı, kendinizi yeni hobilerle zenginleştirmelisiniz. Duygusal açıdan iyimserlik kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Çok çalışıyorsunuz ve hafta sonları eğlenmeye vakit ayıramıyorsunuz. İşlerinizdeki zamanlamayı doğru ayarlarsanız kendinize vakit ayırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Sevgiliniz ve yakınlarınıza yaptığınız harcamaların sonucunda önümüzdeki günlerde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara daha çok eğilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün ulaşımla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunlar sebebiyle randevunuza geç kalabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed