Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Bazı konularda tedbiri elden bırakmamalısınız. Önünüzde duran tehlikeleri görmezden geliyor ya da ihmalkar davranıyor olabilirsiniz. Uyarılara kulak vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor. Çünkü haber kaynağınız sizin için de pek muteber değil, biliyorsunuz. Akşamüstü bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmeyi yaptığınız takdirde, önceleri ilginç gelmeyen bu görüşmenin sonradan size çok cazip göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Bugün sevdiğiniz kişiningönlünükazanacaksınız.Onunla olanbirlikteliğinizbugün çok dahafazla mutlu hal alacak.Pratik yönünüzle işyerinizdeki aksaklıklarıgidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
O kadar hareketli ve canlısınız ki, sevgiliniz size ayak uydurmakta zorluk çekiyor. Bu konuda sorun çıkmasınıistemiyorsanız bir denge tutturmalısınız. İş yaşamınızda bazı memnuniyetsizlikleriniz var. Bunların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Maddi durumunuz gittikçe düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Biraz sağduyulu ve sabırlı olmanızda yarar var. İçten içe duygusal huzursuzluklar ve geçmişle ilgili gizli kalmış temalar açığa çıkabilir. Bu nedenle temkinli hareket etmeli, eldeki işleri tamamlamaya bakmalısınız. Zira çalışma hayatınızda sizi kısıtlayan ve hizmet etmeye zorlayan gelişmeler var. Planlı olmanız halinde bazı engelleri aşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
İş hayatınızda gergin ve yorucu günlerin ardından bugün sakin bir iş günü geçireceksiniz. Zamanınızın çoğunu rutin işlerinizi bitirmekle geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Bir alacağınız sizi uzun zamandır süründürüyor. Bugün bununla ilgili ilk girişiminizi yapacak ve alacaklı olduğunuz kişinin kötü bir niyeti olmadığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2017)
Bugünlerde sağlık konularında bazı koşuşturmalar söz konusu olabilir. Bu koşuşturmaca sırasında ufak kazalara karşı dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed