Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Sizden gizlenmesi muhtemel konularda özellikle finansal kaynaklı konularda yalan ve kandırılmalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Size vaat edilen sözler yerine getirilemeyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Her gördüğünüzde içinizi aydınlatan biri, bu günlerde zihninizi çok meşgul ediyor. Ama içinizi aydınlattığı kadar da, bir sorun olarak dolanıyor beyninizde. Birkaç güne kalmadan, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendiren bir haber alacaksınız. Bu haber üçlü, anlaşılmayan bir ilişki içinde olduğunuzu düşündürecek etrafınızdaki insanlara.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
AŞK: Duygusal ve narinyapınız partnerinizi sizeyaklaştırırken biraz dakorkutuyor. Sizi incitmemekiçin çaba harcıyor ama yinede bazen ona alınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Soru-cevap mantalitesi kurarak geliştirdiğiniz hayatı yaşama kuramı sizi her zaman doğru cevaplara götürmez. İnsanların karmaşık yapılarını çözmek için onların ruhlarının derinli-ğine inmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
İş ve para konularında yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün ertelediğiniz işleriniz biraz ayağınıza dolanabilir. Çalışmalarınızı tamamladığınız takdirde maddi açıdan hoşunuza gidecek sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek olacak. İşten yana sizi destekleyen kişilerle görüşmeniz ve güven bağlarını tazelemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Arkadaşlarınızla yapmaya çalıştığınız işbirliği, istediğiniz ölçüde söz sahibi olmanıza, başka nedenlerle, elverişli görünmüyor. Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, baştan kayıpla başlayacağınızı düşünmeniz de biraz aceleci bir yargı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Geçmişte yapılan hatalı tercihler, şimdilerde yaşadığınız pişmanlıklara denk düşecek boyutlarda değil. Belli bir zaman içerisinde rahatlatıcı toparlanmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Aksilikler olabilir. Bu aksiliklerden korunmak için soğukkanlı ve biraz daha ince planlar içerisinde olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed