Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Duygusal açıdan açık davranabilir, planlarınızı ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Öneriler ve çözümler geleceğiniz veya yaşam tarzınızla ilgili kaliteli seçimler ve değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Verilecek sözler hayatınızı değiştirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sürprizleriniz var. Kavuşma anlamında sevinçler yaşayacaksınız. Bir iki gün içinde. Bazı duygusal etkilenmelerle kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarda kısmen saplantılı bir izleniminiz var. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Kartınız Enerji... Sizler karşı cinsten ufak tefek numaralar bekliyor ve hoşlanıyorsunuz. Örneğin mum ışığında yemek yemek, mehtapta yürümek gibi. Aşka açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bugün üzerinizden kalkacak olanbazı yükler sayesinde ileriye yönelikplanlarınızı uygulama fırsatı bulabilirsiniz.Harcamalarınızı nasıl kısacağınızıdüşünürken birikiminiz bir miktarını kullanmakzorunda kalabilirsiniz. Moralinizi bozmayın.Bu parayı tekrar yerine koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Yeni konular ve bir araya geleceğiniz kişiler sizi harekete geçiriyor. Yabancıları içine alan bağlantılarınız bugün aha rahat akabilir. Kendinize önemli kazanımlar çıkaracağınız akademik çalışmalar da bu dönem değişim getirmekte. Daha kararlı ve tutarlı planlar yapmanız, halinde hukuki alanda yaşanan süreci iyi yönetebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2021)
İş ortamınızın şartları muhtemel kazançlı görebilmenize elverişli değil. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bu akşam yaşanacak olası bir tartışmada tarafsız davranmanız çıkarınıza olacak. İlginç fikirlerinizin insanları gereceği bir tartışmadan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed