Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2023)
Ortak kaynak kullanımı(kredi, miras, nafaka, burs, sponsorluk, prim, sigorta, komisyon, kar, borç alacak v.b) gerektiren konularda bazı zorlanmalar ya da aksilikler yaşanma ihtimali olmasına rağmen yeni olanakların yüzünü gösterebileceği, gerçekçi olunmas
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2023)
Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir. Karmaşık düşünceler ve neden oldukları karmaşık duygular, bugünlerde sizi terk edecek. Bir problemiyle ilgili çıkışlar arayan biriyle, bazı bilgi alışverişleri içine girebilirsiniz. Bu konuda tedbirli davranışlar içine girmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2023)
Her konuya gülümseyerek cevap veriyor ve kendinizi pozitif hissediyorsunuz. Aklınıza hiçbir soru getirmeden olayları akışına bırakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2023)
Yapılan fedakârlıkların boşa gitmediğini görme fırsatlarıyla dolu bir gün. Mücadele gücünüzü bu şekilde açıklıkla kullanmaya devam etmelisiniz. Üstünü örtecek bir şey yok. Yakınlarınız görmemekte dirense bile size fayda sağlayacak birileri bunu mutlaka fark edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2023)
Duygularınızı göstermekten çekinmeyecek, hayattan keyif almayı başaracaksınız. Yeni hobilerle boş zamanlarınızı mutlu geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle beraber olmak size güzel duyular yaşatacak. Kendinizi daha kolay gösterebileceğiniz şartlar size yaratıcı alanda önemli aşamalar getirecektir. İstikrarlı yanlarınızla ilerleme elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2023)
Çalışma arkadaşlarınızın daha çok, fazladan çalışmasına neden olabiliyorsunuz. Çünkü bazı işler elinize yapışıyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2023)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2023)
Bu konularda önünüzde sağlam dönemeçler var. Pratik zekanızın size yön gösterebilmesi için, cesaretiniz tarafından biraz itilmesi gerekiyor. Aile içindeki birikim, henüz müdahale edebileceğiniz yakınlıkta değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2023)
Sorunları insanları kırmadan halledebilirsiniz. Sizin yaşamınızı yönlendirmek ister gibi davranan yakınınıza verdiğiniz tepki, onu kırmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed