Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Bugün hasta bakıcı veya dadı rolüne soyunmanız gerekebilir. Büyümeyi hedefliyorsunuz. Size katkısı olabilecek kişilerle iletişimde olmalısınız. Ne kadar fazla bilgi edinirseniz o kadar rahat ilerleyebilir veya mevcut durumunuzu koruyabilirsiniz. Ciddi bir ilişki veya iş birliği söz konusu olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geride durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız ama bu kez hızlı davranmak sizi yanılgıya düşürebilir. Çok yakınınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Duygu trafiğiniz karışacak.Etkisi altında kaldığınız karşıcinsle uyum sağlayacaksınız.Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyutkazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Çevrenizdeki insanların fikirlerine değer verip dinlemelisiniz. Kendinize göre uygunlarını kabul edip gerekli katkıları almanız ve gelişime, yeniliklere açık tavırlarınız sayesinde başarılı olabileceğini bir gün yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Günlük işler ve değişecek iş koşulları sizi planlı olmaya itecek. Detaylı konuların yanında yeni bir düzen kurulması gerekecek. Sorumlulukların artması ile bazı fedakarlılar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Altınızda çalışan kişilere olan ilişkileriniz kısıtlayıcı koşullar yaratacaktır. Yine de yeteneklerinizi öne çıkarabileceğiniz çalışmalar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Bazı dönemlerde işten kopuyorsunuz. Ama şu günlerde bunun hiç zamanı değil gibi görünüyor. Elinizdeki işlerle ilgili bir yardım, destek isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Net kararlar vererek sevgilinizle sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bazı kişiler yanlış anlaşılmalara fırsat verebilirler. İyimser duygular içinde olursanız, çevrenizdekiler de bunu size geri yansıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir. Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Özellikle sosyal ilişkilerinizde bazı gerginlikler ve yanlış anlamalar mümkün. Daha objektif olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed