Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Başka kişileri kendi yollarında serbest bırakmalı veya kendi yöntemlerinizle ilerlemelerini sağlamalısınız. Ara yol arayışı sıkıntı yaratabilir. Kişisel düzenlemeler yapmanız gerekiyor, ancak mantıksız davranmamaya gayret etmeniz gerekebilir. Sinirlenerek sizi rahatsız eden konuları çözmeniz çözemezsiniz. Belli taktikler uygulamalı ve düşünceli çözümler üretmelisiniz. Uzlaşmacı, anlayışlı ve istekli olmanız sizi daha iyi bir kişi haline dönüştürebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (14 Eylül 2013)
Bugün sizin için sıradan bir gün olabilir. Özellikle sabah saatleriniz çok durgun geçebilir. Gün içinde düşünceleriniz çok berrak olacak. Bazı kararları rahatlıkla alabileceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret edebilir ve onlardan bazı konularda çok değerli fikirler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (14 Eylül 2013)
AŞK: Bekleme dönemindesiniz.Aşk hayatınızda yalnızlık var.Partneriniz olsa bile siz adetaonun yanında kendiiçinizdesiniz. Sorunlarlauğraşıyorsunuz ve eğlenmek içinvakit harcamıyorsunuz.PARA: Bilinçsiz para tüketimi sizin için bitişolabilir dikkat edin. Lükse düşkünlük size çokyeni bir takıntı ancak hızla sizi sarıyor.SAĞLIK: Kilolarınıza dikkat etmeden devamlıolarak abur cubur tüketiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (14 Eylül 2013)
Felsefi ya da inanç içerikli bir çalışma yapıyorsanız kalabalık ortamların enerjisi daha çok ilerlemenizi sağlayacak. Bir başkasının söyleyeceği bir söz ya da yapacağı bir hareket bazı kuralları kavramınızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (14 Eylül 2013)
İş çevrenizdeki insanların hareketlerinden bugün rahatsızlık duyabilirsiniz ve yalnız kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Amirinizle bazı gereksiz tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (14 Eylül 2013)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (14 Eylül 2013)
Bugün elinizdeki imkanları değerlendirmek isteyeceksiniz ve bunu başarmak için de bazı harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalacaksınız. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz bu konuda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (14 Eylül 2013)
Gün içindeki bazı olayların gelişimi psikolojinizi olumsuz yönde etkileyebilir ve sağlık durumunuzda bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142284 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed