Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Duygusal açıdan etkileneceğiniz kişiyle tanıştığınızda içinizdeki gerçek sizi gizlememeli; fakat başarısız olmanızla karlı çıkacak rakiplerin bulunduğu ortamda gerçek düşüncelerinizu hemen açığa vurmamalı, kendinizi frenlemelisiniz. Eğer kendinize hakim olabilirseniz, topluluk içinde alacağınız övgüler, uzun zamandır karşılaştığınız ve egonuzu olumlu yönde etkileyecek hoş motivasyonlara dönüşecek. Açıkçası, sonuçta ne olacağını, sizin olaylara vereceğinz tepkinin ayarı belirleyecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bugün duygusal hayatınızı değiştirecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Çevrenizin kimi konularda büyük baskıları var. Hayat biçiminizin eleştirilmesi sizi üzebilir. Elinizdeki imkanları iyi ve akılcı kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama bugün kimse sizi incitemeyecek. Alış veriş sizin en büyük zevkiniz fakat bu sıralar bütçeniz buna pek uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
AŞK: Partnerinizin size karşıtutumu değişmediği sürece sizmutlu olmayacaksınız çünkü sizkendinizi değiştirmeyecek kadarinatçısınız. Onun değişmesinibekleyecek kadar da sabırlı.PARA: Maddi açıdan tam bir kısırdöngü içerisindesiniz. Oldukça sıkıntılı birsüreçten ani ferahlamaya çıkıyorsunuz. Elinizehızır gibi yetişen paralar sizi rahatlatacak.SAĞLIK: Birden parlama huyunuz kalbinize zararveriyor. Ritim bozukluğu sorunu ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Sevdiginiz kişiye karşı kapris yapıyorsunuz. Bu huyunuz onu çok üzüyor. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizde bir baskı oluşturabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına kar- şı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çal ışmalısınız. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yakınlar ve eve ait uğraşlar sizi hareketli kılıyor. Tamamlanması gereken işler nedeni ile planlarınızda bazı değişiklikler söz konusu. Eldeki kaynakların önem kazandığı bu dönem yatırım odaklı düşünceler içindesiniz. Bir yere yerleşmekle ilgili projeleriniz üzerinde durabilirsiniz. Toprağa ait bir konu nedeni ile yatırım planlarınıza yeniden göz atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Elinizdeki işlerle ilgili yardım, destek isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürebilir. Bazı dönemlerde işten kopuyorsunuz. Ama şu günlerde bunun hiç zamanı değil gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Maddi konularda genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve küçük bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Elinize geçecek imkanları olumlu olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Hayallerinizi ortaya koyduğunuz ölçü ve koyma biçiminiz, destek görmenizin önündeki en büyük engel gibi diriyor. Kafanızda yarattığınız şeyler çok gerçekçi olmayabilir ama bunları kabul edilebilir hale getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed